Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért lehet eladni használ...

Faluvégi László kérdése:

Mennyiért lehet eladni használtan és hol érdemes eladni egy Xiaomi redmi 12-es telefont 128gb tárhely 4gb ram?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem volt használva csak kibontva és bekapcsolva. És ajándékba kaptam de nem annyira kell mert nem erős a rendszere emiatt szeretném eladni.

márc. 22. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mobilforgalmazónál vagy Marketplacen , esetleg nyiss Vaterán fiókot vagy vaterás ismerősöd ott hirdesse .
márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Jófogás, Strartapró, Marketplace és Vatera a legnépszerűbbek, én mind a négyre feladnám.

Az áron múlik, hogy sikerül-e eladnod. Jelenleg újonnan több bolt is 60.000 Ft körül árulja, van ahol 55-ért láttam a sima (nem Pro) Redmi Note 12-őt (4GB RAM és 128GB háttértár). Sajnos mindenképp ez alá kell menned, hogy elvigyék. Szerintem 50.000 Ft-nál ne kérj érte többet, és a címbe mindenképp írd bele, hogy új. Azt bele írhatod a leírásba, hogy ajándékba kaptad és nincs rá szükséged, de azt ne írd oda, hogy nem annyira erős a rendszere, mert ezzel tudat alatt is lebeszéled a vevőt.

márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!