Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent, ha felvillan a...

Mit jelent, ha felvillan a külső merevlemezen az a kis villanókája? Mi történik ekkor, ha olyankor villan föl, amikor nem is használtam, csak csatlakoztatva van, de nem rakosgattam rajta fájlokat meg ilyesmi?

Figyelt kérdés

Ilyenkor csak jelzi, hogy ott van? Vagy vírus mászhat így át rá? Mert van amúgy jó vírusirtóm a gépen.


Előre is köszönöm.



2015. szept. 9. 20:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*Légy szí' ?

: )

2015. szept. 9. 21:26
 2/11 CspCsj ***** válasza:
100%
Több rendszerfolyamat is bizergálja időnként, nem vírusra gondolnék egyből...
2015. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Zöld. Tudnál mondani még rendszerfolyamatra példát?
2015. szept. 9. 22:20
 4/11 A kérdező kommentje:
Húha, úgy látom, itt valami moderálás történt, mert 3 komment van, de 3/4 van kiírva, az én komim után meg majd 4/4 lesz; most meg a legalsónak, mielőtt ezt elküldeném, 3/3-nak kéne lennie, szóval ez azt jelenti, hogy valaki beszólhatott valakinek, viszont, ha értelmes és hasznos válasz volt, légyszi írjátok le megint, ha meg még nem volt, akkor légyszi írja le valaki, hogy milyen efféle rendszerfolyamatok lehetnek! Előre is köszönöm!:)
2015. szept. 9. 23:39
 5/11 CspCsj ***** válasza:

A Disk Monitor minden lemezaktivitást listáz, folyamattal együtt:

[link]

2015. szept. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megy a zöld erre is ,de most ezt nem szedném le, csak egy leheletnyivel bővebb választ szeretnék arra, hogy mitől, akkor milyen rendszerfolyamatoktól villoghat a cucc:)
2015. szept. 10. 15:07
 7/11 A kérdező kommentje:
Nos,még valaki légyszi?:)
2015. szept. 10. 20:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Az "eszközfigyelő" a beállított időközönként teszteli a használatban lévő hardvereket.

Nem települ oda semmi az égegyadta világon sem, csak ellenőrzi, hogy rendben van-e, mint amikor berreg a procid, de hozzá se nyúlsz a géphez, sak alapon jár.

2015. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, zöld ment erre is:) Így már oksa:)
2015. szept. 17. 14:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Örülük, hogy segíthettem!

Megjegyzés:kb 1-10 kbite terhelést jelent minden"ellenőrzés"

Ezt a rendszervisszaállító készítí, adott esetre, talán ennyi ha rámegy...ezt hívják néha"digitális újjlenyomatnak"...vagy értsd ahogy gondolod, de nem rosszindulatú.

2015. szept. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!