Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lopott apple Watchot vásárolta...

Lopott apple Watchot vásároltam, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Vettem egy apple watchot használtan, amikor be akartam jelentkezni jelezte hogy más apple ID fiók van hozzáadva, ezért én nem tudok bejelentkezni. Viszont az ID még csak nem is azé a személyé akitől én vásároltam. Mit tudok tenni? Ki lehet ütni valahogy az ID-t az óráról? Vagy van arra valami mód hogy megtaláljam az eredeti tulajt? (Az ID-ja ki van csillagozva, csak pár karakter látszik)

Tudom, lehettem volna alaposabb vásárláskor :(



#lopott #Apple Watch #Apple Id törlése
márc. 22. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be a rendőrségre.
márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ezt próbáltad már?

márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem működik így sem
márc. 22. 23:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség

Előtte pedig minden beszélgetést ments le

márc. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ezek szerint a rendörsėgre be kell mened és le adni elmagyaråzni hogy jóhiszemüen magánszemélytöl veted az óråt és az üzenet váltåsokat is megmutatni .

viszont buktad a pėnzed is .

márc. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"viszont buktad a pėnzed is ."


Ha a rendőrség teszi a dolgát, akkor nem.

Gondolom megvannak az eladó elérhetőségei, neve és tudsz róla személyleírást is adni.

márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!