Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem a telefonomaat és...

Leejtettem a telefonomaat és azóta rózsaszínes a háttere és nem érzékeli az ujjlenyomatot?

Figyelt kérdés
Nincs rajta repedés, vagy összefutás, mindent tudok rendesen használni. Samsung A34
márc. 23. 12:19
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
A háttér nem sima fehér vagy ahol fehérnek kellene lennie, hanem rózsaszínes.
márc. 23. 12:21
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem leejtetted, attól lehet.
márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Huu de szellemes. De mi lehet a baja, hogy nem betört a kijelző, hanem rózsaszín lett a háttér és elromlott az újlenyomatérzékelő? Miért époen rózsaszín az egész?
márc. 23. 13:11
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell látható törésnek lenni ahhoz, hogy az eszement bonyolultságú alaplapon vagy a kijelzőben valami tönkremenjen. A mai telefonokon a leejtés sokszor végzódik hasonlóan (a balekok meg flip tokot használnak és alig ismerik ezt az életérzést...)
márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nekem is szilikontok volt rajta, mégis. Kemény fának esett neki...
márc. 23. 13:40
 6/22 A kérdező kommentje:
Vagyis ja értem, a flipflop ami a kijelzőt is védi. Azt nem tudnám elviselni én.
márc. 23. 13:46
 7/22 ludicrousSpeed ***** válasza:
0%

"De mi lehet a baja"


Szerinted távolsági röntgenszemünk van, és otthonról megmondjuk, mit barmoltál el benne? Majd a szervizelés során kiderül.


"szilikontok volt rajta"


Az biztos nem.


"balekok meg flip tokot használnak "


A balekok valóban.

márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

Én annyira balek vagyok, hogy 19 év (2005-ben vettem az első telefonom) alatt talán kétszer ejtettem le telefont, még 2014-ben és 2017-ben.

A 2014-es munka közben esett ki a zsebemből, a 2017-es eset pedig azért volt, mert viharban akartam fotózni, és egy széllökés kifújta a kezemből (nem tartottam elég erősen - egy kézzel fogva)


Azóta egyszer sem esett le egyik telefonom sem.

Bár a mostani olyan tokban van, ami elöl-hátukl védi (kijelző fölött is "üvegablak" van, egyedül a belső kijelzőt nem védi semmi, de kihajtva nem is dobálom :) )

márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Mi nem, valóban volt/van rajta tok. Te is ott voltál? Na mindegy, így is tudom használni, valameddig, aztán kész. Ha lejjebb veszem a fényerőt nem zavar a rózsaszín, nem látszik. Az ujjlenyomat nélkül megvagyok. Ezt a stílust meg kikérem magamnak.
márc. 23. 13:59
 10/22 ludicrousSpeed ***** válasza:
0%

"Mi nem"


Szilikon tok. Olyan ugyanis nem létezik.

márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!