Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem a telefonomaat és...

Leejtettem a telefonomaat és azóta rózsaszínes a háttere és nem érzékeli az ujjlenyomatot?

Figyelt kérdés
Nincs rajta repedés, vagy összefutás, mindent tudok rendesen használni. Samsung A34
márc. 23. 12:19
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
50%
Valószínűleg az érintőképernyő kukás, de úgyis be kell vinned egy üzletbe vagy szervizbe, majd ott megmondják. Aztán vagy kicserélik jó drágán, vagy vehetsz új telefont.
márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Én gyakorlott vagyok :D Igazából szerintem nem viszem sehova, ugyanúgy működik. Az ujjlenyomattal nem tudtam mit kezdeni, lecseréltem arcfelismerésre. A kijelző rózsaszínességge meg leginkább a szememet bántja, de lecseréltem sötét módra, ott egy fokkal jobb. Pár percig teljesen elsötétült a kijelző, nem is működött, már attól féltem, ugrott az egész. Volt eddig is betörve, de olyankor vagy a felső üveg, vagy üveghátlap, vagy teljesen összefolyt a kijelző. Az első Huawei telefonom nagyon könnyen törött, betegen megszédültem és kiesett a kezemből, másodszorra meg a zsebemből esett ki, de csak akkor a külső üveg törött be kicsit.


Mit mondjak, rózsaszín lett az egész háttér a fegér helyett? Kiröhögnek.

márc. 23. 14:14
 13/22 A kérdező kommentje:
A fényerő meg az ujjlenyomat érzékelő mehetett tönkre. De szerintem meg lehet szokni, nem érdekel, amúgy is utáltam.
márc. 23. 14:35
 14/22 A kérdező kommentje:
Égy néz ki csak az ujjlenyomatolvasó ment el, anélkül meg megleszek.
márc. 23. 17:24
 15/22 A kérdező kommentje:
Neten sem találtam ilyet, hogy ütés hatására megváltozott a színskála, kijelző...
márc. 23. 17:31
 16/22 anonim ***** válasza:

"Neten sem találtam ilyet, hogy ütés hatására megváltozott a színskála, kijelző..."

[link]

márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Szirty ***** válasza:

"Nincs rajta repedés, vagy összefutás"


A mobiltelefon nem fakocka amin feltétel nélkül látod ha karcos vagy lepattant a sarka.

A mobiltelefon egy meglehetősen komplex elektronikai eszköz érintkezési pontok (forrasztások) ezreivel, tranzisztorok millióival a tokon belül.

Mindez (a fakocka egyszerűségével szemben) esélyt ad arra, hogy létrejöjjön egy belső mechanikai sérülés ami hatással van a működésére (megrepedt vezetősáv, elpattant forrasztás, stb).


Hogy pontosan mi baja lett leejtéskor azt megjósolni kb. akkora eséllyel lehet, mint megmondani egy földrengés után, hogy a tízemeletes házban melyik lakásban melyik porceláncsésze tört el.

márc. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Szirty ***** válasza:

"Szilikon tok. Olyan ugyanis nem létezik."


Ne keverd a szilikont (sziloxán láncok alkotta polimer szerkezet) a szilíciummal (kémiai elem)!

márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 ludicrousSpeed ***** válasza:
Nem keverem.
márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Szirty ***** válasza:

"Nem keverem."


Akkor valami valahol nagyon el van csúszva...

[link]

márc. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!