Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e olyan lehetőség az...

Van-e olyan lehetőség az iPhone-on, hogy amikor használom/nyomkodom, ne szóljon az értesítés hang (appoknál)?

Figyelt kérdés

Baromira zavar, hogy használat közben vadul szól az értesítés hang, miközben látom én az értesítést, hát használatban van... :D Infót sem találok erről különösebben.

Már kezdem feladni a dolgot, de utolsó próbaképp megkérdem tőletek, hátha valaki tud erre megoldást. (A néma módot nem akarom bekapcsolni, mert ha nem használom, jelezzen ofc, de használat közben megbolondít az állandó csipogás... TT)


-android használó voltam, kicsit új még nekem az iPhone rendszere... :D-



márc. 24. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az iphone bal oldalon van a némító kapcsoló. Állítsd át némításra, és akkor nem lesz hangaja az appoknak sem.
márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tudom, hogy van ilyen funkció, írtam a kérdésben, hogy nem akarom benyomni, mert nem túl praktikus állandóan ki-benyomni, ha használom, és nem használom... :'(

Ha nincs más mód, marad ez...

márc. 24. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Parancsokban csinálj egy olyant hogy némítsa le amikor X appban van, amikor kilépsz onnan, akkor meg hangosítsa vissza
márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!