Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Probáljam ki újra?

Probáljam ki újra?

Figyelt kérdés

Évekig Androidos telefonom volt

Samsungból a csúcskategóriából

S10,20,21 de mind fél év vagy 1 év után mind gagyi lett lassult laggolt

De mind a frissítések után

13 14 pro max telefonjaim mindenben jobbak voltak de maga a zárt felület nem tetszik már nem rég kijött az S24 Ultrája gondolkozom a váltáson de ha ez is kuka 1 év után akkor felesleges az egész

El lehet ezt kerülni valahogy anélkül hogy ne frissítene a telefon?



márc. 25. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valamit rosszul csinálhatsz, a környezetemben többen is használnak régi S szériás telefont gond nélkül:


S7 edge, 2016

S8 2017

S9+ 2018

S10 2019


Ezekben főleg az aksi teljesítménye romlott az évek során, de az S7-ben még gyári van és 1 napot bír így is. A két S9+ban viszont eléggé gyenge már az akku teljesítménye. Az aksin kívül a másik leggyakrabbi gond ezekkel, hogy leejtik és betörik a kijelző. Nem tudom nálad mitől hullottak így a telefonok, azt javaslom hogy ne telepíts túl sok alkalmazást, ami fölösleges azt töröld, és ha nagyon belassul akkor gyári reset. Tapasztalatom szerint leghamarabb 1, de legkésőbb 2-3 év használat után kell az androidnak egy gyári reset, és utána megint gyors lesz.


Személy szerint én egy használt S21 vagy S22 megvásárlásában gondolkodom, teljesítményre a motani telefonom után bőven jó lenne (J6 2018), de az aksi időtől kicsit tartok.

márc. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szikszai.B ***** válasza:

Tényleg rosszul csinálsz valami, ha fél-egy év múlva kezdenek laggolni a telóid. Nekem olyan 2-3 év után szokott.

Amúgy ha laggol, csinálj egy factory resetet, az egy darabig megoldja a problémát.

márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Morzsi007 ***** válasza:

Nálad a zárt rendszer iphone/ios esetében miben nyilvánul meg?

Csak kiváncsi vagyok, nem kötekedésből kérdezem.

márc. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem zártad be a háttérben futó appokat
márc. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!