Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom buta kérdés (laikus...

Tudom buta kérdés (laikus vagyok) de 5. generációs Apple iPad Air tablettel lehet e telefonálni és hány fizikai sim kártya fér bele?

Figyelt kérdés

márc. 26. 00:50
 1/3 anonim válasza:
54%
Azt hogy az olyan telefont tudod e használni, mint ami a telefonokon van, azt nem tudom. Messenger Instagram Viber, stbvel lehet. Kettő Iphone nál ha mindkettő egy fiókba van regisztrálva, akkor az amelyikbe nincs Sim kártya attól még használható (nincs rajta esim).
márc. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Közvetlenül nem.

Csak ha ugyanazzal a fiókkal vagy bejelentkezve mint az iPhone-on, és engedélyezed a wifi hívást. Ennek a nevében is rejti a lényegét, hogy net kapcsolaton át működik a dolog a Facetime segítségével.

Tehát át van irányítva az audio forgalom, de a valóságban az iPhone bonyolítja a hálózaton át a hívást a benne lévő sim alapján.

márc. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Lehet de kell hozzá egy iPhone is

1 kártya fér bele.

márc. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!