Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyszerre hány aktív E-Sim...

Egyszerre hány aktív E-Sim lehet az iPhone 15 Pro Max telefonban?

Figyelt kérdés
Egy Dual Simes iPhone 15 Pro Max-ról van szó. Amelynek A3106-os a model száma. Tehát Europai modelléről van szó. Ennek a változatnak, egy fizikai sim olvasója is van. De ha nem teszek bele fizikai sim kártyát, akkor egyszerre hány E-Sim lehet aktív?

#iPhone #A3106 Model
márc. 26. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

"Az iPhone 13-as és újabb modellek esetében két aktív eSIM is használható. A fizikai SIM-tálcával nem rendelkező iPhone-modellekben két aktív eSIM használható."


A fizikai SIM kártyatálca nélküli telefonok alatt az Apple az Amerikában forgalomban lévő példányokra utal. Nálunk még annyira nem terjedt el az ESIM, hogy olyan telefonokat merjenek forgalmazni, amin nincs SIM kártya slot.


Azonban azt nagyon fontos megjegyezni, hogy egyszerre 3 szolgáltatást nem használhatsz, vagy egy fizikai plusz az ESIM, vagy két ESIM. De a fizikai plusz 2 ESIM nem fog menni. Persze eltárolhatod, hogy tudj váltogatni közöttük, de egyszerre nem fog menni.

Itt bővebben tudsz olvasni erről:

[link]

márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Megkérdezhetem attól az illetőtől, aki lepontozta a válaszomat, hogy miért tette?
márc. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-esnek! Szerintem a válaszod hasznos volt. Én zöld pipát adtam. Úgy hogy nem tudom ki pontozott le. De most 66%-on zöldbe van a válaszod. Egyébként meg sajnos megy az értelmetlen le pontozás, még ha hasznos és értelmes válaszokra is. Egyébként meg azt vettem észre hogy nagyon sok 18 éven aluli gyerek van itt a gyakorin. Akik a kérdést sem értik, igy a választ sem. És szerintem sok gyerek azért pontozza le a másikat. Mert a fiatal korukból adódóan nincs tapasztalatuk. Én mondjuk középkorúként (46 éves) én se értem a mai fiatalokat, hogy miért pontozzák le a jó válaszokat is.
márc. 27. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 15 pro max telefonom van. 1 fizikai és egy e-sim, vagy 2 e-sim amit be lehet állítani. Más gyártóknál is ugyan így.
márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es! Köszi.
márc. 29. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!