Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet kezdeni azzal a...

Mit lehet kezdeni azzal a jelenséggel hogy ha otthon vagyok, akkor hibátlanul működik az érintőképernyő, ha pedig elmegyek otthonról, össze vissza félreérzékel?

Figyelt kérdés
Otthon teljesen jól működik, de ha elmegyek otthonról és próbálom használni akkor magától ikonokat tesz arrébb, vagy random alkalmazásokat megnyit, vagy ami a legjobb, számolok a számológéppel majd gondol egyet és az egészet kitörli.. Vagy pedig beír még plusz számokat..
márc. 30. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen mobil?

Nem lehet, hogy kesztyűben vagy, vagy esetleg koszos a kezed, és azért érzékel félre?

márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
otthon kell maradni
márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
50%
#maradj otthon!
márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Galaxy s21


Nem vagyok kesztyűben, csak ha emberek között kell lennem akkor némileg izzad a kezem.


De nem igaz hogy csak nekem izzad a kezem, másoknál mégsem látom hogy küzdenének az érintővel..


Az előző telefonomnál is ugyanez volt egyébként.

márc. 30. 09:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha magától csinál ilyeneket, akkor rossz az érintőkijelzője. Kapcsold ki az érzékenységet, de amúgy nem normális dolog ez sehogysem.
márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem måsoknak nem izad annyiravagy semmenyire a keze hogy az ajton kivül ne müködjön a telefon képernyöje.
márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!