Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt, hogy vettetek drága...

Volt, hogy vettetek drága telefont, iPhone-t vagy Samsungot aztán megbántátok mert nem használjátok ki és kiadtatok feleslegesen egy csomó pénzt miközben ugyan azt egy olcsóbb telóval is meg lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
márc. 30. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem volt. Azt bántam meg, hogy nem vettem még drágábbat.
márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
66%
Ilyen nem volt, mert ha nem is használtam ki, még akkor is jobban járok, esetlegesen egy jobb funkcióra lehet még szükség.
márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
inkåbb olyan volt 2 esetben is hogy jobbat nem vetem, egyszer egy microsoft telefont vetem sok ével ezelött de nekem tul buta volt .most kb 2 eve a kedvenc telefonom össze tört ės kelett egy uj telefon de akkor amik nekem tetszetek tul drågåk voltak igy vetem magamnak egy nokia x10 hát nem lett kedvenc telefonom ės mikor elkezdett boszanto hibåkat csinålni le lett cserélve egy szåmomra jobb telefonra amit szeretek.
márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem volt.

Úgy általában semmivel nem volt ilyen. Amióta van internetem (1999) azóta szerencsére mindenről előre ki tudok deríteni gyakorlatilag minden információt, úgyhogy tudatosan tudom megvenni a dolgaimat.

márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Akik ilyen drágát vesznek, azok annyira buták hogy még azt sem tudják mi az a megbánás
ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!