Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont valasszam és...

Melyik telefont valasszam és miért? Samsung vagy Apple? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Jelenleg s22-m van. Nem igazan vagyok megelegedve vele mert epeg lassu, fagy meg alapveto dolgoktol is nem hogy par komolyabb gametol..


Amin gondolkozok az a s24 vagy s24+ illetve elgondolkoztam az apple-n is abbol a 15 plus vagy 14 pro akar a 14 plus is tetszik nekem meg belole de nem igazan latom a 14 es 15 kozott a kulonbseget.



márc. 30. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Tegyünk akkor tisztában pár dolgot:

- Aktuális S széria az a sima és a Pro iPhone között helyezkedik el.

- A Plus iPhone széria az a sima nagyobb változata, a Galaxy-nál ugyan ez a + széria.

- 14 Pro nem kapható újonnan, a régi Pro-kat száműzi a piacról az Apple, hogy véletlenül se vegyél mást, mint a legújabb Pro modell.


S22-nél elég user error jellegű problémákat olvasok, az még elég erős és gyors telefon. Próbálj meg egy gyári visszaállítást, meg frissítsd az oprendszert, töröld a cache-t. Mert ezeket a dolgokat egy új csúcstelefon sem fogja megjavítani...


Amúgy S24-re váltanék onnan, ha minden áron kell telefon. Ha van keret akkor iPhone 15 Pro, de nem feltétlen indokolja a hatalmas felárat. Van amiben jobb, esti képkészítés, de másban nagyon egálban vannak.

márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül a 14 Pro a legjobb telefon, utána az S24+, S24. Az S22-t eléggé elrontották azzal a pocsék processzorral, de nem kéne hogy nagyon lassú legyen. Szerintem is próbálj egy gyári visszaállítást.
márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha játékra kell,akkor iPhone.
márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1es tevedsz hogy a plus csak a magyobb verzio. A s24 nel az alap s24 8gb rammal van a plus mar 12gb-al ami egy androidnal nagyon de nagyon sokat szamit.


Iphonenal nemtudok nyilatkozni mert nagyon regota nem volt. A legutolso az a Iphone 6 volt mikor bejott az elso szeria elotte meg csak iphonom volt akkoriban iphone 4 aztan 4s aztan 5 stb.. ocsemnek van iphone 13 egyutt vettuk mikor en az s22-t es az ove ezerszer jobban produkal mindenben ezert gondolkozok megint azon.

márc. 30. 22:26
 5/8 anonim ***** válasza:
S24-ből van 12GB-os változat is, más kérdés hogy ide csak a rosszabb jutott.
márc. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
6gb-os S20 FE-m nek semmi baja, nem fagy, pedig egy régebbi és gyengébb telefon mint az S22. Az S22-tőt elrontották, az S23 minden baját kijavította és szuper telefon lett. Az S24 is jó, annak ellenére hogy Exynos.
márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen en is ugy tudom hogy az s23 mar jo szeria lett. Tapasztalom az s22 nel. Hiaba van 8gb ram keves. A rendszer a 128gb-bol 38gb-ot elfoglal. A processzor tul melegszik, akkumlatorja egy gyenge sz.ar.


Elotte A53-am volt az kenterbe verte ezt..

márc. 31. 23:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Iphone 15 plust vettem vegul 256gb-osat es nagyon brutalis. Akkumlatorja bivaly eros maga a keszulok is. Genshin Impactot 60fps-el ultra max grafikan viszi es a processzor se forrosodik. Ez a s22-nel anno mikor megvettem csak 30fps-el medium grafikat tudott. Egyedul az op rendszer amit meg szoknom kell az android utan.
ápr. 12. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!