Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki és mennyiért csinál megbízh...

Ki és mennyiért csinál megbízható módon rootolást android eszközre?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te magad is meg tudod csinálni, csak nézegess a neten. Arra viszont számíts hogy pár app pl bankolós appok, pénzügyi appok nem fognak működni!
ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100k
ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod magadnak megcsinálni, akkor nincs is rá szükséged.
ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Magadnak is meg tudod csinálni a rootolást, teljesen ingyen. Persze ez azzal jár, hogy bootloadert kell nyitni, ami pedig azzal jár, hogy az összes adatod, ami a telefonon van, elvész. Szinte az összes telefont zárt bootloaderrel árulják már manapság. Amit meg nem, azt alapból el kell kerülni, mert ki tudja, hogy mit mókoltak vele.

Azonban szerintem sincs neked szükséged a rootra, mivel ha valamit elrontasz, akkor az egész firmwaret hazavághatod, és újra kell flasheld a telefonod ahhoz, hogy működjön.

ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Ja, és még valami, hogy ha mégis rootolásra adod a fejed, akkor azonnal örökre búcsút inthetsz az összes pénzügyi alkalmazásnak a telefonon, mivel a telefon biztonsági mehanizmusát te úgymond kiiktatod a bootloader megnyitását követően.
ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
FoneLab Android Data Recovery és a UltData-LINE Recovery se működik, sehogy se tudom a végleg törölt fotóimat visszaállítani..
ápr. 2. 16:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Rootolással sem fogod tudni visszaállítani, mert az nem arra való.


Készíts mindenről ami fontos mentést, hogy legközelebb ne járj így.

ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Annak lőttek, ezeknél a tárhelyeknél ez úgy működik általában, hogy megjelölik nem használtnak a tartalmat és ha odakerül az adatcellához akkor felülíródik egy másik tartalommal.

Nagyon alacsony a valószínűsége, hogy visszakapod az adatot sérülés nélkül. Egy fotó pedig ha 1 bájtót is sérül, már nem hozható vissza.


Merevlemeznél visszaállítható, egy csomó pénzért de nagy cégek szoktak inkább azzal foglalkozni, és nem feltétlen magánszemélyeknek.

PL. egy Bitlockerrel zárolt, majd sérült merevlemez visszaállítása már izgalmasabb feladat lehet, mint egy okostelefon fotóinak a visszaszerzése.

ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de egyébként a diskdigger meg egyéb ilyen programok azt írják a végleg törölt tartalmak visszaállításához kell a root, ezért gondoltam, hogy azzal megoldható, arról én nem tudtam, hogy azzal se, meg hogy kisüti a bankos appokat, mindenestre ez így elég gagyi
ápr. 3. 13:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt így leírod, hogy kisüti a bankos appokat, inkább ne is próbáld meg rootolni a mobilod.
ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!