Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon kijelzőjének üvege...

Telefon kijelzőjének üvege bepókhálósodott, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A kijelző teljesen jó, ezért nem akarok komplett kijelzőt cseréltetni. Viszont nagyon zavaró, kb. 100 csík is van rajta. Találtam is hozzá alkatrészt, kijelzőhöz tartozó üveget, de én nem tudom kicserélni.
ápr. 4. 03:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Anyám cikruszolt, felidegesített és kiesett a táskámból nagy sietségben. Szerintetek megmondjam anyámnak, vagy csak nagyobb baj lesz belőle? Elhasználom így is.
ápr. 4. 03:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy kicseréled. Üveget az esetek 99%-ban nem lehet cserélni csak úgy, professzionális felszerelés kell hozzá.
ápr. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felszereléssel akarok, öcsémnek van. Csak mindenhol rá akarnak beszélni, hogy teljes kijelzőt kell.
ápr. 4. 05:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Többnyire csak komplett előlapot lehet cserélni, mert egyben van. Otthoni cuccokkal tuti nem cseréled ki rendesen, pláne ha vízálló telefonról van szó.

Típustól függően 30-40 ezer körül kicserélik szervizben.

Egyébként tanulság, hogy tok és kijelzővédő üveg mindig legyen a telefonon.

ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tok volt rajta, fólia sajnos nem... Eddig mind felpúposodott, a Media Marktosról meg lebeszéltek. Most hallottam, hogy a kínai cuccok egész jók ilyen esetre.
ápr. 4. 09:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Kijelzővédő üveget vegyél, ne fóliát, az nem tud felpúposodni!
ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Árulnak külön üveget is, én nem kezdek bele ebbe a cserébe, inkább veszek új telefont...
ápr. 4. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!