Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kiesett a telefonom a táskámbó...

Kiesett a telefonom a táskámból és bepókhálósodott az üveg kivülről, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A kijelző működik. Anyám folyamatosan hülyeségekkel basztat, 5 percenként bekopog. Kitalálta, hogy elmegy boltba, felöltözött, utána dührohamot kapott, visszaöltözött és engem küldött el. A nagy idegességben a táskámból kifordult minden, 5 marék aprót szedtem össze. A telefon is kiesett, az egész kijelzőn az üveg betörött. Működik rendesen, de pókhálós az egész. Nagyon bántja a szemem.


Szerintetek egész kijelzőt kell cserélni, vagy lehet kivülről az üveget is csak? Nem tudom, higyan megy ez.


Anyámnak meg nem merem mondani, elmúltam 18, magam venném az új telefont, már kinéztem, hogy 80ért tudok. Ennek a teljes kikelző cseréje 60 felett lenne. Nem is ez a baj, de ha megtudják, nekem annyi.


ápr. 3. 16:35
1 2
 1/17 ludicrousSpeed ***** válasza:
69%
Értelmes szerviz nem cserél üveget külön.
ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De lehetséges? Akkor vagy így használom, vagy megrendelem az új telefont? El vagyok vele így is. Úgysem ez a legnagyobb gond.
ápr. 3. 16:41
 3/17 A kérdező kommentje:
Elhasználom így is, nem érdekel. Vagy nem tudom, amúgy is utáltam ezt a telefont. De valami meg kellene, nem gondoltam volna, higy egy kieséstől így járhat. A hátulján van tok.
ápr. 3. 16:47
 4/17 A kérdező kommentje:

Szerintem még az ujjlenyomat olvasó szenzor ment el, de az mindegy, mert úgysem használtam.


Egy kis esés volt és befutott az egész. Nincsen rá biztosítás, jártam már így, de akkor volt.

ápr. 3. 17:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Most már semmit.
ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor dobjam ki szerinted? A szemet bántja egy helyen, ahol kb. 100 vonal fut ki. Nem volt nagy esés sem, nem értem. Nagyon elkeseredtem.
ápr. 3. 21:41
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha veszel új telót,első legyen az üvegfólia hogy tetetel rá meg egy nem drága telefon tok és ilyen esetben sokat véd. Ha le is ejted elsőnek az üvegfólia törik be. Jó esetben. Visszatérve a kérdésedre, megérettél egy új telefon vételére!
ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerintetek megmondjam anyámnak?
ápr. 4. 00:57
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát ahogy érzed. Ha új telót veszel akkor gondolom észre fogja venni és lehet számon kér hogy mi lett a régivel. Ezt neked kell tudni hogy mit mondhatsz el és mi az amit nem tanácsos.
ápr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az egész kijelző egy kartonpapír vastagságú összetett szerkezet, kompletten cserélik.
ápr. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!