Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hanghívás felvétele, rögzítése...

Hanghívás felvétele, rögzítése melyik telefonokkal lehetséges?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy gyárilag melyik telefonok tudják ezt azok közül , amiket most lehet vásárolni. Tudom, hogy Android 9 után a Google olyan polycit vezetett be, hogy ezt szándékosan szabotálja


De azért lehetnek kivételek, mikor a gyártó ügyesebb. Azok a telefonok érdekelnek inkább, ahol ez a funkció eleve gyárilag benne a telefonba, nem kell külön drága (vagy akár havidíjas) program hozzá.


Nagyon hálás leszek, ha valaki érdemileg hozzásegít az új készülék választásához. Nekem ez elsődleges szempont, mert rossz a memóriám



ápr. 4. 08:14
1 2
 11/12 Alex Fly ***** válasza:

A mai készülékeket nem igazán ismerem; nekem egy Huawei Mate 10 pro van, ennél az XDA-ról le lehet tölteni a kínai ROM hangrögzítő appját és máris rögzíti a beszélgetéseket...

Gyanítom, hogy azon kínai telefonok esetén, ahol van külön kínai és európai ROM, egyes elvetemült hackerek nem átallják a kínai ROMból kioperálni a hangrögzítőt és az .apk-t elérhetővé tenni az XDA-n, hogy a mit sem sejtő európai userek azt letöltve és telepítve képesek legyenek erre a szörnyű jogsértésre.

De nem árt a vásárlás előtt utánanézni, hogy a kiszemelt típus esetében is van-e ilyen lehetőség...

ápr. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A pontos jogszabályokat nem ismerem, csak a hírekben olvastam a történtekről. Két évvel ezelőttről tele van a net ilyen hírekkel:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!