Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen power bank-et ajánlanát...

Jakab3 kérdése:

Milyen power bank-et ajánlanátok Iphone-hoz?

Figyelt kérdés
10000 forintért vennék, max 12-13 ezer. Néztem mar magsafe power banket de az eredeti az nagyon drága, ebből néztem másolatokat pl ezt [link] . Ezek milyenek lehetnek? Nem káros a telefon akksijára?

ápr. 6. 00:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Miért nem vedzel normális telefont az iphone helyett?
ápr. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék milyen telefon bír ki folytonos mobilnet használattal egy 11 órás utat.
ápr. 6. 14:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Bármilyet lényegében. Érdemes figyelni hogy tudjon minimum 20 wattot leadni.
ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Powerbank-nál teljesen felesleges a magsafe, vegyél egy jobb fajta kábeleset.


Utazás? Ha vonat, akkor gyakran van fali konnektor, ahol tölteni tudod.


De egyébként 10-15.000 között már igen jó powerbankot tudsz venni.

ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Lényegében bármelyik mai telefon sokkal többet bír mint az iphone
ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
5. Na melyik? 13-as szériától jó az üzemidejük. Az más kérdés hogy én nem vennék mert az a huligánok telefonja, de attól még jó az üzemideje.
ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

A legnagyobb aksija az iPhone 15 Pro Max-nak van, ez 4,422mAh


OnePlus 12R, 5,500 mAh

OnePlus 12 5,400 mAh

Oneplus 11, 10 pro, 10r, mind 5000mAh


De itt van a OnePlus Nord CE lite ami tényleg egy olcsó telefon főleg egy iphonehoz képest és 5000 mAh de a teljes nord széria mind 5ezer mAh

Vicces mikor valaki ilyen bugyuta indokkal akarja megmagyarázni hogy miért hagyja hogy lehúzzák iphoneval

ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

A galaxy telefonok a 10s lite-tól feljebb mint nagyobb akkuval rendelkeznek

Jóformán minden pár évnél nem sokkal régebbi telefon több üzemidővel rendelkezik mint a legújabb és legdrágább iphone cserébe viszont nem is megy tönkre az aksi hónapokon belül mint egy ájfosnál

ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ifonok üzemideje teljesen jónak mondható, az akksi viszont gyorsan degradálódik.
ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Hát az árához képest szerintem nagyon gáz, ha mondjuk olcsó lenne akkor megfelelő lenne egy középkategóriának de így? plussz egy kis hideg vagy meleg plussz pár év és biztos hogy annyi az aksinak
ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!