Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xre.hu oldalról kérhetek...

Xre.hu oldalról kérhetek véleményeket?

Figyelt kérdés
olyan emberek tapasztalataira vagyok kíváncsi akik rendeltek már az oldalról okostelefont

ápr. 6. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Kétszer is rendeltem már tőlük telefont. Pár napon belül meg is érkezett mind a kétszer. Szerintem megbízható.
ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd el... Minden héten megkérdezik ugyan ezt, himihumi szürkeimportos gsm bolt, egy zsákbamacska. Kamiónrol leemelt telefont kapsz garancia nélkül, kiszámíthatatlan kiszállítással. Az árúkeresős értékeléseket mind maguknak gyártják le. Az egész cég egy email cím, meg egy telefonszám amit nem vesznek fel. A garanciájuk egy sajtcetlit nem ér, ellálás nincsen. Ha lehúznak akkor hideg vízet ihatsz rá. A jó árakkal csábítanak, de mire a túlárazott szállítást kifizetted mindössze pár ezer forintal olcsóbban kapod meg mint egy normális helyről. Tehát árverés.
ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!