Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire meríti a telefont az...

Mennyire meríti a telefont az Always on Display? Be tud égni a képernyőbe?

Figyelt kérdés
Samsung Note 10 Plus 5G okostelefonon van. Éjszaka jól jönne, néha ránézek a telefonra akkor ne kelljen bekapcsolni. Az óra mozog, de az akku százalék jelző és az ujjlenyomat ikonja nem változtatja a helyét(érthető módon). Ha menne az AoD éjszaka beégnének ezek az ikonok? Illetve a telefon jobban merül tőle? Átlagosan 10%-ot merül a telefon egy éjszaka alatt (23 órától reggel 8-ig), Wi-Fi, ilyesmik be vannak kapcsolva.
ápr. 8. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekem beleégett egy idő után. De vagy 2 év alatt
ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván merül is valamennyit de a beégés a nagyobb gond.

Persze csak ha sokáig akarod használni.

Lehet akár egy év is mire “nyomot” hagy. Modern készülékek néhány tized mm-el elmozdítják a kijelzőn megjelenített állandó képet, nem is látod de pár pixellel feljebb vagy lejjebb van, de így is beéghet.

Én pl. utálom és soha nem használom. Ha kell megérintem a kijelzőt. Amúgy meg nem nézem éjjel.

ápr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
82%
Nekem ez a 3. olyan telefonom, amin folyamatosan fut az AOD. Van egy 4 éves telefon, aminek semmi beégés jele nincs, van egy 2 és fél éves, aminek semmi baja nincs és a harmadik van most nálam, az még csak pár hónapos, de annak sincs semmi ilyen jele, szóval nem ég be.
ápr. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3.

Értem tehát a te 3db készüléked amin te nem találsz beégést azt jelenti, hogy ez a veszély nem áll fenn.

Az, hogy a világ legnagyobb kijelző vagy telefon, tv stb. gyártói mind a mai napig küzdenek a problémával, (leginkább pixel eltolással) nem jelent semmit.

Ha egyébként érdekel, megemlítem, hogy 2002-ben én már a Komáromi Nokiában javítottam telefonokat, és láttam már azóta pár beégett kijelzőt, ez se számít te ki tudod jelenteni, hogy nem ég be.

Ez szép.

ápr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az neked miért fáj, hogy más a tapasztalatom? Nekem mindegy a gyártó mivel küzd, ez az ő dolguk, de akkor beég, nekem mindegy, nálam sosem volt ilyen gond.
ápr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
A tapasztalatom létező, és így van, az hogy te nem akarod elhinni arról nem tehetek. Tanulj meg hinni másban is, mint amit te gondolsz.
ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!