Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy A25 típusról...

A Samsung Galaxy A25 típusról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos tönkre ment a Samsung okostelefonom és most nézegetek egy új készüléket. Mivel 5 évig használtam az előzőt és nagyon megszoktam, így most is Samsung Galaxy márkán gondolkodom.

Max. 100-120 ezer Ft-ot tudok rá áldozni.

Általános felhasználásra kell, nincs szükségem túlzott extrákra.

Ebből a szériás telefonból van Ram: 6-os és 8-as. Érezhető a különbség vagy ez csak marketingfogás?

Köszönöm a válaszokat.



ápr. 9. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem átlag használatra tökéletes.

8Gb RAM-mal érdemesebb, mert időállóbb, gondolom hosszú távra tervezed ezt is.

Nekem 12Gb RAM van a telefonomban, de átlagosan 6Gb-ot elhasznál, de nyilván ha több a RAM, akkor szabadabban használja az Android.

[link]

ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Ram az a rendszermemória, a telefon gyorsaságát nem az határozza meg, így ilyesfajta különbséget nem lehet érezni, de attól függetlenül van értelme a nagyobbnak, mert így jobban kezeli a telefon a különböző műveleteket, például stabilabban fogja a multitaskingot. 6 GB-tal is bőven lehet mit kezdeni, de a 8 GB akkoris nyilván jobb.


Nem rossz telefon az A25, hétköznapi alap felhasználásra teljesen jó, de azért 120 ezerig Samsungból 3 olyan is van, amik sokkal jobbak nála, azok között viszont alig van különbség, illetve pro és kontra, nem egyértelmű, hogy melyik a legjobb: A35, A53, vagy A54 - szoftveresen pedig mindegyik megkapja az Android 14-et.

ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!