Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-on miért nem működik...

IPhone-on miért nem működik az MBH Bank alkalmazás?

Figyelt kérdés

Netes vásárláshoz használnám az MBH Bank alkalmazást (fizetés megőrsítése az alkalmazáson keresztül). Eddig Android telefonom volt, azzal tökéletesen működött: fizetéskor jött az értesítés az alkalmazásban, ujjlenyomat azonosítás után pedig megtörtént a pénzlevonás.


Most váltottam iPhone-ra, de itt nem működik. Kiírja a vásárláskor a webshop, hogy erősítse meg az alkalmazásban a fizetést, de az alkalmazásban nem történik semmi, nem tudom megerősíteni. Értesítést sem kapok. SMS kódot kell kérnem, és kézzel beírnom.



ápr. 12. 14:47
 1/2 anonim válasza:

Ha most váltottál akkor valószínű a legújabb verzió, de azért nézz rá, hogy van-e frissítés.


Banki appoknál alap szokott lenni, de beállításoknál az alkalmazások kezelőjében nézz rá, hogy értesítések engedélyezve vannak-e.


Stb...


Minden olyan dologra ami más alkalmazásoknál is előjöhet, kérdés lehet.



A neten anonim módon divat lett szidni az MBH Bankot, lehet, itt is lesz pár ilyen hozzászólás majd, de ezekkel nem kell foglalkozni. Mint látod Androidon is ment az app.

Meg amúgy is.

ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megvan a hiba. Az appstore-ban 2 külön MBH alkalmazás van. Mind a kettő "MBH Bank", de az egyik a korábbi MKB-s ügyfeleknek való, a másik meg a sima, én pedig MKB-s voltam.


Vagyis tényleg nem működik az alkalmazás, ha régen MKB-s voltál. Le kell töltened a másikat is. Mi a francnak is két külön app ugyanarra a célra? Ezek tényleg idióták...

ápr. 16. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!