Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az,hogy utángyártot...

Mit jelent az,hogy utángyártott akkumulátor de gyári cellákal?

Figyelt kérdés
Pár webshopban ilyen kiírást találtam. És ugye a gyári akkumulátor árának a fele az állítólagos gyári cellás ára. Vagy ez is valami reklám fogás?

ápr. 15. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Kb ugyanazt mint azt, hogy az LCD TV-be 2 nagy gyártó gyárt panelt, szóval vehetsz akármilyen noname TV-t, abban van LG vagy Samsung LCD panel van. csak nem reklámozzák így 😆

Ugyanez lehet ennél az akkunál is, hogy valamelyik nagy gyártótól veszik a belét, ők meg csak beteszik egy műanyag házba.

ápr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na csak kérdés minőségre lesz e olyan mint a gyári?
ápr. 15. 08:24
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
#2 Egy műanyag dobozon nem sok mindent lehet elrontani, a lényeg meg "állítólag" gyári beszállítós cucc.
ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Gyári, de fele az ára? Gyanúúúús!
ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Na csak kérdés minőségre lesz e olyan mint a gyári?"

Úgy gondolod, mi innen megmondjuk, hogy te amit veszel, egy random webshop noname akkuját, az ugyanolyan jó lesz majd, mint az eredeti? Vagy mondjuk meg hogy mennyivel lesz rosszabb esetleg?

Néha még az eredetit sem lehet megjósolni ...

ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4/


Itt egy példa pl [link]

ápr. 15. 13:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy telefon akku... miért nem mondtad? Azt hittem valami nagyobb akkupakkról van szó.

Ez amit linkeltél kb 240%-ban árverés. 9000 forintért biztos nem kapsz semmiféle gyárit dolgot ebben az akkumulátorban. Lehet hogy maga a cella jó minőségű és fogja bírni addig amig egy tényleg eredeti akkumulátor. Fényképezőgépeknél jártam úgy, hogy az urángyártott jobb volt mint az eredeti.

Viszont iPhoneban nem olyan egyszerű akksit cserélni. Ha csak úgy kicseréled, pofázni fog a telefon hogy nem eredeti.

ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8/


Cseréltem már párat eddig nem pofázott egyik sem max nem írta ki hány százalék.Viszont mikor gyárit raktam xy iphonéba ott már írta a százalékot.

ápr. 15. 18:38
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire értesz hozzá, akkor miért kérded? 🤷‍♂️
ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!