Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen esetben mi történik ?

Ilyen esetben mi történik ?

Figyelt kérdés
Ha van egy előfizu a telekomnál amiben van több elem vagy eszköz és mondjuk az egyiket nem tudom kifozetni a határidőig csak utánna kicsit akkor mi történik ? Az adott eszközt korlátozzák ?

ápr. 16. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Fizetheted a következő hónapban is, csak úgy egy kicsit drágább lesz.
ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát az a korlátozás nem jelent semmit nagyon ?
ápr. 16. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. De én két számlát kapok a Telekomtól. Az egyik az előfizetés amit havonta kapok. Az előfizetéses számlámon 7 előfizetés van egyben. Nem tudom külön szedni. Szóval van ez az előfizetéses számla ami a havi előfizetési díjakat tartalmazza! És van az ezköz (Telefon készülék részlet, laptop részlet) számla. Ha az előfizetési díjjal csúszok akkor késedelmi kamatot számláznak ki. Ha a mobil telefon részlet díjával csúszok akkor szépen le tiltják a telefont. Ennyi legalábbis nagy vonalakban. De egyébként nem szoktam csúszni, sem késedelmes fizetésben nem vagyok a Telekomnál.
ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tiltás nem azonnali. Ha egy készülék részletével, vagy szolgáltatás havidíjával megcsúszol pár napot, sőt akár egy hónapot is, akkor még nem fognak tiltani semmit. Fogsz kapni értesítést hogy elfelejtetted befizetni, aztán majd megint fogsz kapni értesítést, de ez már fizetős lesz, rajta lesz a következő havi számlán és ebben már benne lesz egy dátum is hogy mikor fogják várhatóan korlátozni az előfizetésed.
ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt még ki kell főzetni.


Hány számlát kapsz ?

ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!