Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számíthatok a Galaxy S24...

Számíthatok a Galaxy S24 Ultrára hosszútávon?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ilyen telefont, de egy jó nagy maréknyi pénzbe kerül. Ha megveszem, akkor tudom-e használni folyamatosan, mindenféle probléma nélkül 4-5 éven keresztül legalább anélkül, hogy gondok legyenek? Gondolok itt szoftveres problémákra, hardveres problémákra (mondjuk nem lesz elég a processzor különböző alkalmazásokhoz pár év múlva, a ram aligha lesz kevés, akár csak a tárhely). Valamint ha mondjuk 2-3 év múlva az akkumulátor romlik, akkor még tudom cseréltetni hivatalosan az akkumulátort a Samsungnál? Ne legyen ilyenre szükség, de próbálok mindenre felkészülni, mivel még soha nem volt felsőkategóriás telefonom.

ápr. 18. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én olcsó telefont is használtam már 7 éven keresztül gond nélkül, attól függ hogyan vigyázol rá és mennyit használod. Samsung eseténben úgy tervezték hogy évekig használható legyen, sok évnyi szoftver fríssitéssel. Serintem 5 évig simán kihuzza majd ez a teló.
ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

10 éve volt Samsungom 2 év után belassult, romlott a memóriája. Hiába adtam neki Cavintont nem javult

2 év után kidobtam


Most pl. egy 5 éves xiaomi van. 60 ezért vettem. Már volt benne akku-csere olyan sokat használom ütö-vágom stílusban és még két évig szinte biztos hogy elketyeg még.


Szóval fele annyiért is kapsz tartósat nem az árán múlik

ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Zsákbamacska, mint minden elektronikus termék. Tekintve a samsung kiforrottságát, inkább az valószínű, hogy sokáig hű társad lesz. Ugyan ez elmondható az összes másik márkáról. Vigyázz rá, ne telepíts rá ezer alkalmazást amit aztán nem zársz be, így maximalizálhatod az élettartamát.
ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem az S20 3 éves, és nincs baja, nagyon szeretem, még mindig egy jól használható telefon.
ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Mi ez a "hű társad" szöveg?

Ti d8gt0k is vele?

ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Soha nem szoktam kártékony alkalmazásokat telepíteni. Facebook, Messenger, Telegram, YouTube, Firefox, OTP, Simple, PayPal, Revolut, Yettel, Cash reader pénzfelismerő, Shazam, VLC, Yettel tv, Gmail, Google drive, Google fotók, Google jutalom a véleményért (néha dobál fel ilyen kérdőíveket, és kérdőívenként fizet 32 forintot play egyenlegre, és semmibe nem kerül kitölteni, és egy idő után egy kissebb összeg össze tud gyűlni rajta, és el lehet cseszni a play áruházban játékokra, meg YouTube prémiumra, meg mindenre, ami nem rossz dolog), akkor van még Spotify, Google fordító, a Hitelesítő, RTL+, Netflix, meg Disney+, amikor van. Ezen kívül pár kissebb játék (milliomos, vagy pixwords, meg ilyenek). Még tiktokom sincs :)

ápr. 18. 17:31
 7/16 anonim ***** válasza:

5# csak együtt alszunk vele.

:)


egyébként személyszerint az

S25 Ultrára várok.


[link]

ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bőven jó hosszú távon. Bár én inkább Pixel 8 Pro-t választanék ennyi pénzért. Jóval olcsóbb és ugyanazt tudja.
ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"kérdőívenként fizet 32 forintot "

és olyan dolgokra el tudod költeni, hogy ne láss reklámokat :DDDDDDDDD

Az ilyen pénzügyi zsenik hitelre veszik a legdrágább telefont, hogy spóroljanak :DDDDDDDDD

Mindig tanulok valamit

ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9:

Miért költsek saját pénzt olyan dolgokra, amire a Google is ad pár kattintásért?

Nyilván nem ebből a jutalmas alkalmazásból fogok meggazdagodni, de egy-két YouTube csatornatagságra, illetve Google drive tárhelyre már sikerült belőle fizetnem az elmúlt évek során. Nem hitelre veszem a telefont, az utolsó forintig saját pénzből tervezem kifizetni.

ápr. 18. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!