Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPhone volt a leg menőbb?

Melyik iPhone volt a leg menőbb?

Figyelt kérdés
Az első iPhone 2007-ben jelnetek meg. És az iPhone 15-ös sorozat pedig tavaly az az 2023 szeptemberében. Az idáig meg jelent iPhoneok közül szerinted melyik volt a leg menőbb és a leg népszerűbb? És neked milyen / melyik iPhoneod volt a leg első, és mikor vetted az első iPhonodat? Sajnos én csak elég későn lettem iPhoneos. Csak 2021 november 19.-én lettem iPhonoeos. Egy iPhone 13 minivel kezdem. És most iPhone 15 Pro Maxom van. És te melyik iPhonenal kezdeted? És mikor vásároltad az első iPhondodat? És most jelenleg milyen iPhoned van? És te meg vagy elégedve a jelenlegi iPhoneoddal? Váltanál másik telefonra?

ápr. 18. 17:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%
Egyik sem. Aki olyan dedós szinten tart, hogy szerinte egy telefon menő, keressen fel egy szakembert.
ápr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
53%
Az első iPhone- om 2016- ban vettem, iPhone 6s volt. Akkor még gyerek voltam és elképesztő sokáig gyűjtöttem rá a kis pénzem 😄Utána 2021- ben cseréltem le már nagykorúként, egy iPhone 11- re a régi telefonom. Azóta is ezt használom. Nagyon szeretem egyébként, viszont lassan már érik nála is a csere. Vagy 14 vagy 15 ös modellek valamelyikére. Nem váltanék androidos telefonra, sőt azóta már a laptopom is MacBookra cseréltem és ott sem valtanek vissza. Arra amire én használom őket tökéletesek, szép design, jó akksi ( bár ezt inkább a MacBookra mondanám 😂). Nem olcsók sajnos, de 4-5 évig mindegyik telefonom kibírja úgyhogy talán így belefér. A gépet pedig remélem egy kicsit tovább is fogom tudni majd használni.
ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Aktív Szál ***** válasza:
13%

Az iPhone nem a menőzésről szól, legalább is az intelligens emberek körében.

Én 13 év Android után tavaly decemberben vettem egy iPhone 14-et. Meg vagyok vele elégedve és ahogy az Android esetében is tettem, legalább 2 évig nem váltanék másik telefonra, de az iPhone hosszú támogatása miatt szerintem 5 évig is marad ez a telefon. Én nem vagyok olyan majom, aki fél évente telefont cserél. Lehet, hogy hetekig keresgélek, meg a cikkeket, teszteket bújom, de amikor veszek, hosszú távra veszek telefont.

ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem semmi menő nincs abban hogy valaki félmiliós telefont villógtat. Ami az androidokra is igaz. Sajnos pont azért fajult el a telefonok ára ennyire mert egyesek fizetnek annyit érte hogy "menők" lehessenek. Sajnos már egyesek a személyiségűkké teszik azt hogy iphonejuk vagy samsungjuk van, ami nem hogy menő de már kínos is. Sajnos a magyar prolik azt hiszik hogy attól lesznek valakik hogy ilyen telefonjuk van.
ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
38%
3# Mert te olyan majom vagy aki hetekig keresgél aztán megvesz egy olyan telefont ami egy tavalyi modell átkeresztelve?
ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Aktív Szál ***** válasza:
0%
#5 És mégis miért lenne kötelező a legújabb modellt venni? Köztudott amúgy is, hogy a legújabb iPhone mindig baromi drága, egy évvel később viszont már sokkal olcsóbban hozzá lehet jutni. Én 280-ért vettem. Fölöslegesnek gondoltam még 70 ezret fizetni azért, hogy 15-ös legyen, mikor alig tud többet. Még az iPhone 13-on is gondolkodtam, de a 6GB RAM és a nekem jobban tetsző szín miatt 14-es lett.
ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
37%
az iphone 4s az iphone 6 meg az iphone x modellek kiugróan népszerűek még iphone mércével ha jól emlékszem.
ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
39%
Az elején egész menők voltak, eléggé futurisztikusak voltak a többi telefonhoz képest. Szerintem a 4. széria ha mindenképp választanom kell. Mára már nem ez a szint. Sőt, szerintem már a Samsung konkrétan jobbat gyárt szóval azon gondolkodom hogy azt fogok venni.
ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%

2009-ben a 3GS volt az első.

Más világ volt az akkor, sokkal látványosabbak voltak a fejldőés lépcsői mint most. Mai ésszel nem lehet úgy felfogni aztokat a fejlesztéseket. 480p után 640, aztán 720p-s videó. Ez őrületesen nagy fejlődés volt. Mai szemmel persze röhög rajta az ember, de akkor ez hatalmas dolog volt.

ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
iPhone 4s mindenképpen, de ott még hatalmas különbség volt az android és az IOS csúcstelefon között. Manapság már teljesen elenyésző, éppen ezért szerintem csak hozzá a kötelezőt, de azt nagyon jól.
ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!