Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi 13t tisztitó miért...

Xiaomi 13t tisztitó miért dobálja fel hogy tisztitsak nonstop?

Figyelt kérdés

Állandoan feldobálja minden nap hogy tisztitsak. Valahogy be lehet állitani hogy ne minden nap kérjen meg engem erre vagy irkodja ki enyi meg ennyit fel lehet szabaditani?

A másik kérdés a maradványok pontba mindig van 1B- ami uj mappában van.Az mi lehet? A tisztitó az az alap miui tisztitó ami benne volt a telefonba.



ápr. 21. 12:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint értem hogy maradvány lehet egy régi appból. Viszont nem nagyon rakok rá semmit és minden nap van rajta maradvány.
ápr. 21. 12:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha le lehet törölni, akkor töröld le a francba azt az appot. Ha nem lehet, akkor tiltsd le.
ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem lehet már megpróbáltam
ápr. 21. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert akár hányszor belépsz az appba az adataid mennek xi jin pingnek
ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!