Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 15 pro vagy a...

Apple iPhone 15 pro vagy a 15pro Max? Melyik jobb,és melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Apple iPhone 15pro

#Apple iPhone 15pro Max
ápr. 24. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
A pro maxnak kicsit más a kamerája és nagyobb az akkumulátora. Ezen kivül nincs különbség a két telefon között.
ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

A Pro az egy manapság kompaktnak számító telefon, a Pro Max meg egy viszonylag nagy telefon. Ennyi a lényegi különbség.

A nem túl fontos: a Pro Max zoom kamerája ha jól emlékszem valamivel nagyobb nagyítást tud (ami nem feltétlenül pozitívum minden esetben), meg hát a telefon méretéből adódóan nagyobb az aksija is, de nincs jelentős üzemidőbeli előnye.

ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Pro max-t a nagy kijelző miatt is
ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Pro max jobb kamera picit nagyobb akksi kijelzo regen nem volt ennyi kulonbseg nekem 14pro van
ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem jobb a Pro Maxnak a kamerája,más szimplán a látószög.

Átlag felhasználónak sokkal jobb az X3, mint az X5. A Pro Max kénytelen digitális zoommal működni X5-ig ami nagyon rontja az összképet.

Nem véletlenül használ a Samsung 2 zoom kamerát az Ultra-nál.

ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végre adott valaki egy értelmes választ ! Köszönöm szépen a hatosnak!👍
ápr. 25. 14:51
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:
69%
A Pro 3x-os optikai zoommal rendelkezik, a Pro Max 5x optikai zoommal. Méretéből adódóan nagyobb aksi fért bele, ennyi a különbség a kettő között. Ez miatt akartam Pro Max-ot, de mikor a kezembe vettem, többször is próbálkoztam, egyszerűen kényelmetlen volt, nem nyomom egész nap és fontos a normális hordozhatóság is. Teszem hozzá 12 Mini-t használtam 3 évig. Így a 15 Pro-t választottam. Mondhatni kisebb méretű mobilok között jelenleg ez a csúcs.
ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagy kezed van és szereted a tepsi telefonokat, akkor 15 Pro Max.


Ha a kényelmes, kompakt telefont, akkor a sima 15 Pro.


A telekamera a különbség, mint ahogy előttem írták, meg a jobb üzemidő a Pro Max javára.

ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!