Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Varta Power Bank jó iPhone 15...

Varta Power Bank jó iPhone 15 Pro Max-hoz?

Figyelt kérdés
Varta Power Bank jó iPhone 15 Pro Max-hoz? Egyáltalán a Varta Power Bank mennyire megbízható? És a Varta Power Bank mennyire gyorsan tölti fel egy iPhone 15 Pro Max telefont? Én a Varta Power Bank esetén a 20000 mAh változatban gondolkoztam el hogy meg kellene vennem. Mennyire jó egy 20000 mAh-os egy iPhone 15 Pro Max telefonhoz?

ápr. 21. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden power bank jó minden telefonhoz. A 2 lényeges tényező a kapacitás és a töltési sebesség (vagyis hány Watt) Az Apple telefonok nem támogatják a komolyabb gyorstöltést, ezért felesleges 25-30 Wattosnál nagyobbat venni. A kapacitás rajtad múlik milyet szeretnél. Vehetsz 5000-set ami kis kompakt de csak 1-szer tudod vele feltölteni a telefont vagy vehetsz 20000-es nagy bumszlit ami sokáig jó de nem praktikus. Én 10000-set vennék de ha nem zavar hogy nagy akkor a 20000-es még jobb.
ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!