Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Abból történhet valami ha...

Abból történhet valami ha felveszek egy privát számot?

Figyelt kérdés
Ma már 3x hívott és az első kettőnél nem vettem fel a harmadiknál 1 másodpercre véletlenül felvettem. Történhet valami?

ápr. 29. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nyugodtan felveheted, valószínűleg vagy telemarketing, vagy telefonbetyár, vagy esetleg egy ismerősöd akinek fogalma sincs, hogy hogyan kell a hívószámkijelzést bekapcsolni.

Gond abból lehet, ha te hívsz vissza egy idegen számot, azok közül is a távoli (főleg afrikai) országokét. Az egy jellemző csalási mód, hogy egy emelt díjas számról felhívnak. Ha te felveszed nem lesz semmi, pár másodperc után leteszik. Ha visszahívod az viszont már nagyon sokba fog fájni.

ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Mi baj történhetne?

Régen nem volt semmiféle számkijelzés, ha tudni akartam ki az, fel kellett vennem minden hívást. Aztán még élek.

Nem kellene ennyire ráparázni.

ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Értsük már meg végre, hogy hazai hálózaton állva a hívásfogadás díjtalan.
ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!