Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Media markt esetében így is...

A Media markt esetében így is él az elállási jog?

Figyelt kérdés

Tehát megrendeltem egy laptopot a honlapon. Vissza is jött az email, hogy mehetek érte, minden okés. Szuper! De:

Kellene nekem még egy külső SSD is, amit nem raktam bele a kosárba. Ha veszek egy SSD-t, és egyben fizetem ki a laptopot és az SSD-t, akkor a laptop esetében ugyan úgy megmarad a 2 hetes elállási jog, vagy sem? Az SSD elállási joga nem érdekel, csak a laptopé, mivel az mégis csak egy 6 számjegyű összeg.



máj. 11. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem az átvétel minkéntje számít, hanem a rendelésé. Vagyis mivel a rendelés online történt, ezért a laptopra érvényes az átvétel napjától a 14 napos elállás.

Ha pampognak, akkor átveszed a laptopot külön, utána bemész megint és veszel egy SSD-t, aztán nyaljanak sót.

máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hogy ki tudod egyben fizetni. Szerintem ez két külön tranzakció lesz. Ebben az esetben viszont nem kérdés az elállási jog.
máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

valoban lenyegeben ez ket kulon dolog

a laptopot elmeletben a rendelessel mar megvetted csak ki kell fizetned es atvenned

(#1 <<< es ettol szamit a 14 nap)


ssd t pedig csak most fogod megvenni a boltban vagy elotte vagy utana

máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!