Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple store használatához mi...

Apple store használatához mi kell még?

Figyelt kérdés

Ha azt választom hogy se bankkártya se telefon hanem NINCS fizetési eszköz akkor mit kell legalulra a TELEFON sorba írni 123 1234567890 számsor helyére ?


Vagy nem is lehet így használni az ingyenes applikációkhoz hanem muszály bankkártyát megadni a apple store használatához?



#fizetési mód #Apple ID #Apple Store #fizetési beállítás #telefon megadása
máj. 11. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Bankkártyát azonosításhoz is használja az Apple ha jól tudom, szóval erősen ajánlott. De csinálj egy revolut számlát és add meg azt, ha nem akarod másra használni.
máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én ezt értem ,de azt kérdezem hogy mi a harmadik opció a NINCS mert olyat is megadhatsz csak akkor alul van egy TELEFON paraméter amibe egy brutál hosszú számsort vár. Ez mire való mit kell ide írni ? Van bankkártyám csak nem akarom megadni ,ez a része tiszta sor.
máj. 11. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy oda nem a telefonszámot kéne beírni?
máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 123 az a körzetszám, avagy a te esetedben +36 ha magyar szolgáltatónál vagy. Az utánalévő meg a telefonszámod többi része. Arra fog majd küldeni egy hitelesítő kódot, hogy a tiéd-e az a telefonszám. Mivel telefonszámon lévő egyenlegről is tudsz vásárolni, így nyilván előtte azonosítani fog. De ha nem veszel semmilyen appot, akkor nem fog levonni semmit.
máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fizetési módnak meg lehet adni a telefonszolgáltatódat is. Ez esetben neki kell majd fizetned azt amit az AppStoreban vásárolsz.

Nyugodtan adj meg bankkártyát, vagy telefont, nem lesz semmi gond belőle, az Apple megbírható cég, nem fogják lenyúlni a lóvédat.

Ha nem adsz meg fizetési módot, akkor nem is kell semmi adatot megadni. Nem tudomi mit kér... Képernyőfotót tunál linkelni?

máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem telefonszám. Ezt próbálom elmondani hogy három opció van , telefon bankártya vagy nincs . A telefonszámot a telefonnal fizetés opcióban tudod beadni.


A nincs opcióban ugyan úgy van számlázási cím meg ez a számsor amit kötelező megadni. A három karakterbe nem tudsz + jelet írni tehát semmi értelme mert így nem lehet megadni körzetszámot hiszen a + jelet a 00 val kell helyettesíteni de akkor már nem fér ki az ország kód mert csak három digit van.az utána lévő számsor 2x 10 digit elosztású.


Végül beírtam hogy 111111111111111111111111 meg a címet és szó nélkül elfogadta . Gondolom az ingyenes appokat így is le tudom tölteni .


Lehet hogy ez valami IMEI szám akar lenni de azt nem tudom hogy kell kiolvasni és papírt nem adtak a telóhoz reyoj rol rendeltem

máj. 12. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt vágod, hogy az ingyenes letöltés is vásárlás?
máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
VÁGTAM
máj. 12. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!