Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőképernyős telefonon...

Érintőképernyős telefonon internetezni mennyire jó/rossz?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nekem Samsung Monte-m van.Az a helyzet, hogy nekem asztali gépem van, és néha nagyon jó az ágyban fekve netezni a telefonon,amikor nincs kedvem ideülni a géphez.A net az nem túl gyors, de amit akarok azt meg tudom nézni rajta.Ja, és az biztos, hogy érintőképernyőssel netezni sokkal jobb, mint "simával".

14/L

2010. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha qwerty a tel isteni de ha nincs virtuális qwertije elég idegesítő mondjuk facebookozni...nálam a monte ezért bukta el h nem őt választottam...nagy hiba szerintem egy wifis teloból kihagyni a qwertyt...
2010. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Attól függ, pl hogy mennyire jó a kijelzője, a jobbakon nem folyik ki a szemed, ha kisebb betűket is el akarod olvasni és nem kell állandóan rázoomolni a szövegre. A net sebessége attól függ, hogy 3g-n netezel vagy mondjuk rácsatlakozol az otthoni wifire, ami nyilván gyorsabb.
2010. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Konkrétan a kezelhetőségre vagyok kíváncsi
2010. nov. 12. 19:31
 5/14 anonim ***** válasza:
qwerty nélkül szar az egész.
2010. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Hozzá kell szokni, hogy tapizni kell és nem a gombokat nyomkodni. A telefonon futó oprendszertől is függ, kinek ez jön be, kinek az. De összességében általában egész jók.
2010. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát igen,elég rossz, hogy nincs qwerty,de már megszoktam.Összességében ez a legrosszabb a telefonban.

De amúgy imádom(L)

2010. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ujabb monte-s :d

én wifire szoktam rákapcsolódni, (most is:d) és imádom. monte-n az alapért.böngésző sz.r, én letöltöttem az opera minit. az lenne a kérdésem,ha operát megnyitom azt irja ki h "biztos benne h megnyitja,a szolgáltato tarifát számolhat fel..." na, ezért lehet h pénzt számolnak fel?

2010. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem Samsung Wavem van, és nagyon jó netezni rajta! Gyors a net, de azért szerintem gépen jobb :)


13,5/L

2010. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
függ a telefon kijelzőjének nagyságától, minőségétől (kapacitív, vs rezisztív). alsó kategóriás mobiloknál nem túl kellemes élmény, de az árral egyenesen arányosan nő a böngészési élmény.
2010. nov. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!