Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissen beszerzett Iphone...

Frissen beszerzett Iphone 3G-vel kapcsolatos kérdés, válasz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 napja kaptam egy iphone 3G-t, de nő vagyok és szőke. :) Tehát, 3.1-es szoftver van rajta, itunes-t letöltöttem, zene megy is, be is regeltem, szedtem le ingyenes alkalmazást, de nem akarta beszinkronizálni. Olvastam, hogy cydia-ban appsync-et kell leszedni, letölteni valamit és utána menni fog. Igaz, vagy valami nekem nem megy jól? Még egy két kérdés: Mi az a jailbreak és miért kell megcsinálni, és ha kell hogyan? Jajjjj ez igen-igen bonyolult... És a bluetooth csak iphone-okkal működik? Nem ismeri fel a samsung S5230-amat. Grrrr... kiakaszt ez a vacak pedig 2 éve vágyok rá. Előre is köszönöm a válaszokat, sok puszi annak aki segít!!!
2010. nov. 13. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj egy szoftverfrissítést, és ne jailbreakelj, nem kell egyáltalán, és hülyeség.
2010. nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okay, köszönöm szépen!:)
2010. nov. 13. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy meg én is nő vagyok és szőke, ez nem mentség, aki nem ért hozzá annak minek ilyen? ...

Na mindegy, először frissíts 4.1-re, utána próbáld meg szinkronizálni az alkalmazásokat megint. Ha akkor sem megy mondd el hogy csináltad mert akkor tudni fogom mi nem jó. Bluetooth meg nem működik más telefonokkal, de nem tudom pontosan, én sosem használom/használtam.

2010. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!