Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg tudják állapítani, ha a...

Meg tudják állapítani, ha a telefonod beázott egy kicsit? Az én telefonom billentyűzetébe mehetett kb.1-2 csepp víz, nem több és elromlott! Nem tudom ettől-e és megállapítható-e, ha beázott.

Figyelt kérdés
Én nem ejtettem bele a kádba a telefonom, nem áztattam csurig el, egyszerűen a billentyűzetére cseppent pár csepp kézmosós víz. Ezt követően az elején az sms írást nem tudta végrehajtani, majd jóval később bizonyos gombok benyomását nem engedélyezte, majd másfél napra rá már a billentyűzár kioldását sem. Közben kikapcsoltam, kivettem az aksit egy éjjelre és reggelre meggyógyult. Most a szervizben van és aggódom, h elvesztem a 2 éves hűséggaranciát. Vajon ezt az a pár csepp okozhatta?
2010. nov. 15. 20:17
 1/9 anonim válasza:

Megmondtad a szervízesnek a csepegtetést?

Ha igen, hiba volt, de én akkor és ott rákérdeztem volna a helyedben, hogy kell e fizetni?

2010. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

miért nem veszel inkább munkástelefont?

igaz, ötször vastagabb, mint egy átlagos, de az legalább a Duna mélyén is működik.

2010. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam meg a szervizben, h beázhatott! Ők megnézték, h helyben meg tudják-e oldani a problémát, kiderült du-ra, hogy nem, így tovább is küldték... Elvileg ingyenes a szerviz, ha beázott, akkor meg a megnézését kell kifizetnem, ami nem biztos, h olyan sokba kerül...A munkástelefon jó ötlet...:-D
2010. nov. 15. 20:50
 4/9 bp1985 ***** válasza:
Ha szolgáltatónál vetted a telefont, akkor max annyi lesz, hogy visszaküldik, érvénytelenített garilevéllel. De fizetned nem kell. Ha arabnál vetted, akkor fizetsz.
2010. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Kérdezd meg telefonon, mennyibe fog kerülni, mert én úgy tudom, ha elküldik szervízbe és ott derül ki, hogy beázott, akkor cumi van, mert mindent rád vernek, a szétszerelést, szállítást, munkadíjat, mindent.Jobb esetben visszajeleznek, hogy kéred e a javítást akkor is ha fizetni kell.
2010. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz probléma.

A telefonoknál az alaplapra van ragasztva egy kis "papír"darab (0,5*0,5 cm körüli), ami víz hatására elszíneződik.

Ha a billentyűzetre cseppent, akkor nem valószínű hogy elért oda.

2010. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
általában úgy szokták észre venni,hogy az aksi alatt és az aksin is van egy fehér kis kocka (nem tudom milyen anyag) és ha azt víz éri akkor elpirosodik az a kocka,nem hiszem hogy a tiéd annyira beázott volna mert ezek a dolgok a hátlap alatt vannak,nem a gombsoron, mellesleg még annó mikor a k750 bejött vettem előfizuval 49ezerér,elmentem vele dolgozni és neki ütődött valami a zsebemnek amibe a teló volt és betört a kijelző, vissza vittem hogy magától,reggel mire felkeltem el volt pattanva a kijelző,és ugye ütődést nem látták mert védte a zsebem,és kicserélték vadi újra :D
2010. nov. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tőlem nem kérték el az aksit, de arra gondoltam, h ennyi beázás csak nem okozhatott olyan problémát, mint ami lett...Nokia 6303i Classic egyébként, amiről beszélünk...:-)De köszönöm a visszajelzéseket és megírom 1-2 hét múlva, mi lett a szerviz véleménye!
2010. nov. 17. 00:47
 9/9 A kérdező kommentje:
Meghoztam a szervizből a telefont! :-) Azt mondták, forrasztási hibás volt és megcsinálták garanciával! :-)Köszi a válaszokat!!!
2010. nov. 22. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!