Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teszt, amivel 10. héttől...

Teszt, amivel 10. héttől megállapítható a baba neme! Vennétek ilyet?

Figyelt kérdés

Kicsit drága, de biztos megoldás?Valaki próbálta?

[link]


2011. szept. 10. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mókának jó móka,csak drága.A 18 -ik heti uh-on úgyis megmondják.Maximum akkor vennék,ha a baba sokáig nem mutatja meg magát.Régebben volt itt szó hasonló tesztről,árban is ilyesmi,csak annak más kinézete volt.Szerintem ez sem 100%. Én sajnálnék rá ennyi pénzt.
2011. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem...megmondják ingyen uh-on.Én is türelmetlen voltam de a gyógyszer nélkül tudtuk meg hogy fiú :)
2011. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan tesztet akartam venni, ami olyan, mint egy terhességi teszt(rá kellett pisilni), de a párom sokallta az árát, azt mondta, inkább a gyerekre költi majd, így nem vettünk, de meg is mutatta magát a kisfiam elég hamar:)(3. UH-n, 19 hetesen)
2011. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen elolvastam volna, hogy mi alapján állapítja meg a vizeletből, hogy kisfiú vagy kislány! Valaki esetleg tudja?

A kérdésre válaszolva nem vennék. Drága, és nekem kellemes izgalmat jelentett a várakozás, hogy ki is a pocaklakóm. Mindegy is volt, azt sem bántam volna ha csak a születése után derül ki, de a 18.heti UH-n elsőre kiszúrtam, hogy kisfiú!

2011. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hát, ha lenne feleslegesen 9ezer ft-om, akkor játéknak biztosan megvenném (ez olyan, mint mikor vettem 4 tesztet, hogy biztos-e, hogy terhes vagyok...)

amúgy meg felnőtt, józan ésszel ez a teszt butaság. mi 16 hetesen tudtuk meg a babánk nemét, szerintem azt a pár hetet már igazán ki lehet bírni (vagy 12 hetesen elmész 4d-re és megtudod - árban ugyanott vagy,de sokkal nagyobb élmény).

2011. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az utolsó válaszolónak. Inkább 4D-s ultrahangra mennék, csak egy ezressel drágább, és egy órán át láthatod a picurt, DVD-t kapsz és CD-t a képekkel, szóval sokkal jobban megéri. És ott láthatod azt is, hogy fiú vagy lány a csöppség.
2011. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha sok pénzem lenne, akkor vennék.

De mivel nincs sok, ezért inkább elmentem mindkét terhesség alatt 4D-re :) az is jó volt :)

2011. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vennék ha sok pénzem lenne, de ma vettem a 2 évesemre ruhát meg cipőt, úgyhogy ennyit a pénzről...:)

A másik meg az, hogy ha megcsinálnám én nem hinnék 100%ig benne és beleélném magam aztán kiderül az ellenkezője uh-on, akkor csalódnék. Ne értsetek félre mind1 csak egészséges legyen, de azért az ember titokban vágyakozik egy kisfiú vagy egy kislány után nem?

2011. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a teszt 8660ft az ultrahang ingyenes:)
2011. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mivel a fogantatáskor eldől, fiú lesz vagy lány, így semmi értelmét nem látom.

Mi is a 17. héten már tudtuk hogy fiunk lesz.

2011. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!