Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A t-mobile-os Sony Ericsson...

A t-mobile-os Sony Ericsson x8 dobozában is benne van a 4db hátlap?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Hát ha írják vagy mondják, hogy adnak hozzá akkor igen



Ha felértékelsz köszönöm!

2010. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak 1db sötétkék van benne
2010. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Eddig akárhány bemutatót láttam, mindegyik gyári csomagban benne volt a 4hátlap...

Nem értem a t-mobil miért spórolja ki:(

2010. nov. 24. 16:00
 4/8 anonim válasza:
Nyugi, a pannonnál is csak egy sötétkék jár hozzá...
2010. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ez enyémhez is csak egy kék van nemtudom azért kíváncsi lennék mitcsinálnak a többivel gondolom majd jópénzért eladják...-.-"
2010. nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sziasztok! nekem is pont ez lett volna a kérdésem hogy mit csinálnak akkor a többi 3 hátlappal? meg a nők is csak kéket használjanak? elég idióta én is néztem külföldi dobozokat és érdekes ott nem smucig magyarok hogy kivegyék belőle ha már kifizeted...
2010. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én úgy tudom, h csak a független dobozában van benne mind a 4 hátlap.
2010. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sziasztok!én végül vettem T.mobile-at és csak egy kék hátlapot adnak hozzá de a többiek is és a telefon boltokba lehet hozzá venni más színűt... 4ezerért...de azt hiszem h talán már teljesen feketét is lehet venni a t-mobilenál...de nem éri meg nagyon rossz telefon teli van hibával...1 hónapon belül vihetem vissza..
2011. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!