Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valamilyen középkategóriás...

Valamilyen középkategóriás mobil, amiben ki tudom használni a WIFI-t és a GPS-t? Ja, és ne legyen lassu.

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
LG Optimus
2010. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sony e. xperia 8
2010. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem néz korul itt: www.nokia.hu

én szerettem a nokiámat.. :)

2010. nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a Samsung Galaxy 3-at ajánlom. Nagyon szép, elegáns, irtó gyors. WiFi, Android, MSN Droid/Talk, GPS, Google Maps, Gmail, Social hub (Twitter, Facebook, IWIW egy helyen) 16 millió színű kijelző, kapacitív (multitouch), qwerty (+swype), mindezt kártyafüggetlenül megkapod 55 rugóért. :) De az egyes szolgáltatóknál még kedvezőbb (esetleg előfizetős) szolgáltatások is lehetnek. :)
2010. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

13:59-es vok

Elfelejtettem írni, hogy a teló teljes neve (illetve általában ezek változatai szerepelnek) a Samsung i5800 Galaxy 3. Ha meg eggyel olcsóbbra gondoltál, akkor a Spica-t tom ajánlani cirka 47-50-ért (Samsung i5700 Galaxy Spica) Alapjában véve nyilván naon hasonló, DE: Android 1.5 van benne, nem is frissíthető. Ezáltal lassabb. A Nav n GO (Igo Amigo) androis verzióját használja, nem tökéletes, szaggat, lassul, néha fagy. Ilyen probléma a Galaxy 3-ban nincs. Persze a Galaxy S-ben sincs, de az már sztem a felsőkategória - minden tekintetben.

Remélem segítettem. Én mindenképpen azt fogom venni. (Galaxy 3)

2010. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!