Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás előtt vagyok....

Telefon vásárlás előtt vagyok. Melyiket vegyem? Sony Ericsson X10/X10 mini pro/X8/Vivaz pro/Nokia C6. Miért?

Figyelt kérdés
fő szempont wifi, ár/érték arány, gyors üzenés, gyorsaság, meg jó áron legyen...
2010. dec. 1. 19:04
 1/7 A kérdező kommentje:
a vivaz prot mégse szeretném, kicsit borsosabb az ára...
2010. dec. 1. 19:08
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett az X10mini és a mini pro. Ha e kettő közül kellett volna választanom akkor a pro-t vettem volna mert ennek a két telefonnak nagyon kicsi a kijelzője, szerintem a sima x10en még egy mondatot is gyötrelem lett volna megírni, meg netezni. Aztán kezdetem el komolyabban nézelődni és a X8 mellett döntöttem! Nagyon jó telefon, jó az ár/érték aránya, külsőleg belsőleg ugyanaz mint az X10mini, csak a kamerája gyengébb(ami nekem nem szempont)viszont a kijelzője sokkal kényelmesebb méretű...és még olcsóbb is egy jó 10ezerrel.

A Nokia C6ot nem ismerem.

2010. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is egy darabig az X10-et tartottam a legjobbnak (mondjuk az is) de túl drága, az x10 nekem túl kicsi, de elég jó telefon, a pro viszont veri az sima minit mert ott a fizikai billentyűzet. én végülis az X8-at venném mert nekem soha nem volt mérvadó a kamera ellenben kapsz egy negyon jó telefont szinte potom pénzért ha azt nézzük hogy android.


ha neked fontos a kamera akkor x10 mini pro ha elvagy a jó kamera nélkül akkor X8 és még van egy kis plusz lóvéd is :D

2010. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok, kamera nem fontos annyira:) csak most tmobilenál van akció x10 minire, miniprora, x8ra meg nokia c6-ra. (nokia sohasem tetszett:D alakja sem) Akkor mini-t SEMMIKÉPP ne vegyek? És inkább X8-at? pedig mini pro jobban tetszik:'( (sajnos drágább is:S)
2010. dec. 1. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
hát nem azért de az x10-nek hol kicsi a kejlzője?:/...az X8nak kisebb...ha az X10 minire gondoltatok akkor írjátok oda, hogy mini mert nem ugyan az a kettő...mellesleg a sima X10-nek még borsosabb az ára mint a vivaz pronak szóval nemértem az miért maradt a választhatók közt...ezek közül amúgy én is az X8-at ajánlom...legjobb ár-érték arányú telefon ma az LG GT540 Optimus mellett...én javaslom, hogy ezt az LG-t is nézd meg...abban van autofocus, viszont rezisztív a kijelzője de szerintem "telefonosabban" néz ki, mint az x8...nekem az egy kicsit játéktelefon beütéses...mindenesetre x8 biztosan megéri az árát, szóval ezek közül, árat is nézve X8 a befutó...jó vásárlást;)
2010. dec. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen tudom, csak már nem volt erőm leírni hogy X10-et se:) köszi a válaszod
2010. dec. 2. 21:33
 7/7 anonim válasza:
nekem sony ericsson vivazom van, és imádom, mindenkinek csak ajánlani tudom. március óta megvan, és semmi problémám sincs vele. :)
2010. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!