Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Titeket nem idegesít az...

Titeket nem idegesít az androidos telefon kifejezés?

Figyelt kérdés
Ez egy android, nem a telefon --> [link]
2010. dec. 2. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Most mi??? Nem kevered a droidot az androiddal? :D
2010. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én dobtam fel, amikor elkezdte a samsung reklámozni a tv-ben az "androidos" telefonját. Ez a magyar fordítás, mivel angolul azt mondja: "Samsung XY with Android OS", nálunk magyarosítva azt hisztik az okosok, hogy akkor már "androidos" egy telefon, mert szarabb leírni, hogy "Android operációs rendszerrel ellátott telefon".
2010. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
engem egyáltalán nem idegesit! Az android egy op rendszer neve is lehet! És svarci se android igazából :) és a windows se ablakok néha! és a WEB se pókháló mindig :) kár ezen idegeskedni
2010. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Windowst használsz?Nem idegesítő?Mert az valójában ilyen:


[link]

2010. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Uppsz.....11.01....:)
2010. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Android operációs rendszerrel ellátott telefon"

Köszönöm.


A többiek, sajnos, nem értettétek meg, mit kérdeztem.

(Nem nézek tévét, de tesóm tévéjéből hallom a reklámokat, és így irtó nagy badarságnak hangzik)

Nem Schwarzi, hanem a Terminátor.

2010. dec. 2. 11:18
 7/12 anonim ***** válasza:

Ő nem android, hanem egy kibernetikus organizmus, cyborg (kiborg).

"I am a cybernetic organism, living tissue over metal endoskeleton"


Egy Arnold rajongó.

2010. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és ha így sikerült találkoznom egy szakértővel, mi a különbség a kiborgok és az androidok között?
2010. dec. 2. 11:44
 9/12 anonim ***** válasza:
A cyborg együttesen tartalmaz szerves és szervetlen alkotóelemeket (a bőr, illetve a belső fémváz), míg egy android mesterségesen létrehozott, de szerves "lény".
2010. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A google translate egy ideig "Emberformájú robot telefonnak" fordította.......:)
2010. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!