Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobilnál szeretnék előfize...

A T-mobilnál szeretnék előfizetéses telefont venni és olvastam meg halottam, hogy van ilyen hitelképesség vizsgálat, ami pár kérdésből áll valaki le tudja írni mik ezek a kérdések?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Van-e munkahely, mennyit keresel meg ilyenek
2010. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha nincs munkahelyem vehetek előfizetéses telót?
2010. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a hitelképesség vizsgálat pár kérdés csak. Én is szartam tőle mert diák vagyok, és nincs rendszeres jövedelmem (amúgy van, ösztöndíj, meg diákmelók).

Aztán annyi volt az egész, hogy megkérdezte, hogy hozzájárulok-e hogy a többi mobilszolgáltatónál megnézzék, hogy van-e ott számlatartozásom. Mondtam hozzájárulok, mert nincs is előfizetésem máshol :D

Aztán megkérdezte, hogy mi a foglalkozásom, mondtam hogy tanulok, kérdezte milyen intézmény (Szakközép, egyetem) és hogy van-e rendszeres jövedelmem.


Mindent megválaszoltam, és már mondta is hogy rendben kész is van...

2010. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
énis tudnék felvenni elöfizus telefont ha csak tanulok és gyakszi pénzt kapok? nem tudja valaki?
2013. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen. Én válaszoltam előtted. A válasz írásakor én is úgy vettem, még egyetemista voltam. Azóta végeztem és dolgozom.


A t-mobilenál van előfizetéses díjcsomag, amit kimodottan csak érvényes diákkal lehet igénybe venni.

2013. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Értem köszönöm :)
2013. okt. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
és muszáj munkáltatói igazolás? mert nem tudom h nekünk gyakornokoknak adnak e :S
2013. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
egyébként voltam bent és tényleg felvehetek telót :) csak ezt el felejtettem meg kérdezni :S
2013. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett munkáltatói. De amúgy gyakornoknak is ki kell adniuk. De nem kell.
2013. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
be mentem egy másik T-mobile-ba és kaptam :) köszönöm :)
2013. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!