Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen típusú okos telefont...

Milyen típusú okos telefont érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, melyiket lenne célszerűbb, melyik az amit hosszabb távon is kitudok használni?


HTC vagy iPhone 4?


2010. dec. 7. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
HTC-t vennék a helyedben, de megnézném, meddig bírja az akksija - úgy hallottam, párnak nagyon a gyengéje.
2010. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, csak annyit kérdeznék még, hogy milyen htc-t lenne érdemes venni mert azért sok fajta van.
2010. dec. 7. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnézed hogy az adott telefon mire képes és megveszed azt amit úgy érzed, hogy ki tudod használni. Tehát mérlegeld, hogy mennyire van szükséged az adott készülékre és ha úgy érzed minden benne van ami nélkülözhetetlen, akkor vedd meg. Nem érdemes iPhone-t venni ha pl. ki sem használod és harmad áron vehetsz valamit ami teljesen lefedi az igényeidet.
2010. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Maystroo válasza:

Szia!

Én nem sokára szeretnék iPhone 4s-t venni. A 4 szerintem kissé elavult, ha kicsit még gyűjtögetnél el lehet hozni a T-náél elég jó áron a 4s. Nagy törés vonal a Siri, 2 mag, 8Mp stb... A htcnál is vannak jó telefonok, pl amaze 4g. remélem tudtam segíteni :)

2013. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!