Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol érdemes telefont vásárolni...

Hol érdemes telefont vásárolni? (többi lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok , szeretnék vásárolni majd húsvét körül egy viszonylag drágább telefont .... 95 ezret szánnék rá ...


a kérdésem annyi mivel egy egész jó telefont akarok (ezalatt aztértem tippeket is adhattok milyet vegyek mert egyenlőre aztse tudom még milyen lesz csak ebben az árkategóriában) az üzlet számítana hogy mégis hol vegyem meg?

Én őszintén találtam egy online-boltot ami nagyon meggyőzött ... a VIP-Phone oldala ... mint olvastam minden telefonhoz adnak akku-t , headset , adatkábel , töltő , és van amelyik csomaghoz adnak Micro SD kártyát is ....


Engem ez a bolt nagyon meggyőzött de véleményetek?

Esetleg tudtok valami tuti biztos jó , boltot?


(ha telefont ajánlanátok ZTE Blade , Huawei -ket NEM VESZEK nekem komolyabb telefon kell )


Ja és még annyi hogy Tábla gépen is gondolkodtam ami a VIP-Phone-nál belefér a kereteimbe egy Samsung Galaxy Tab 7 keretében....


Nos, Tippek?


2011. szept. 8. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Tab7-et nemhiszem hogy venni fogsz, mert épp 3 napja tiltották be a forgalmazását, szóval egy ideig nem fogsz, na de a tárgyra térve, sokkal jobb a www.partnerogsm.shp.hu oldala. Nagyon nagyon megbízhatóak, én eddig rendeltem egy Tab 10.1-et és SGS2-t és hibátlanul megérkezett, nem is olcsó, az oldaluk ne tévesszen meg, nagyon megbízhatóak!
2011. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!