Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N96 telefont vettem....

Nokia N96 telefont vettem. Kinek mi a tapasztalata vele?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 10:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Amugy ujonan milyen árban van?Én használtan vettem.Sok olyan dolog van rajta amit sose fogok használni(tudom akkor miért ilyet vettem?!)azért mert csusztatosat akartam aminek legalább 5mp a kamerája.Köszi
2010. dec. 13. 10:32
 2/4 anonim ***** válasza:
A kamera nem az erőssége, ebben a katergóriában a Samsung G810 messze túlszárnyalja, és az akku sincs nagyon eleresztve. Ha a fényképezés volt a célod vele, nem a legjobb választás. Nem az számít hány megapixel méretű egy kép, sajnos sokan azt hiszik, hogy egy 3 megapixeletől jobb az 5.
2010. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia.köszi szépen.Hát nekem ezelött volt egy samsungom és egy napot sem birt ki az aksija,ez remélem azért két napig kibírja.Képeket szépet csinál(nekem tetszik)meg jo a vakuja,föleg hogy a samsungomba nem is volt.Jobb képet csinál mint egy 8mp-eles de gyengébbet csinál a 3megapixelesemnél.Köszi,azért még irhattok.
2010. dec. 13. 11:13
 4/4 A kérdező kommentje:
És ujjonan milyen árban van most?
2010. dec. 13. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!