Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenortól rendeltem egy...

Telenortól rendeltem egy telefont netről egy napja és nem lehet vele telefonálni (tovbb lent)?

Figyelt kérdés
Két év előfizetéssel alaptarifa egyes csomagban és nem lehet vele hívást fogadni és kezdeményezni sem..gondolom ez a szolgáltató hibája..vagy valami olyasmit olvastam hogy 3 munkanapon belül aktiválják de nem teljesen értettem akkor lehet hogy ilyenkor később aktiválják a kártyát?ez az első előfizetéses telóm főleg amit netről rendeltem nincs tapasztalatom
2011. dec. 8. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg nincs aktiválva addig nem tudsz telefonálni.

Ha 3 nap múlva se változik, hívd fel őket és kérdezz rá.

Általában 2 nap alatt beindul.

2011. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
Elviekben 72 óra az aktiválás, de pár perc alatt meg szokott lenni. Én ma vettem egy feltöltős telefont muternak, kb 5 perc alatt jött az sms, hogy aktív a kártya.
2011. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása után pár percel aktivaltak.köszi a válaszokat :)
2011. dec. 9. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!