Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy xperia x8 telefont....

Vettem egy xperia x8 telefont. Ezek a facebook, axntv stb alkalmazások szívják a lém? Ha wifire vagyok csatlakozva akkoris? + rádugom a telót a gépre és nem ismeri fel. Nem találtam meg hol lehet beállítani h háttértárként ismerje fel.

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
optimusom van...nekem ahhoz, hogy ne szívja a pénzt neteznésnél, le kellett tiltanom a mobilhálózatot...nálam a beállítások-wireless beállításoknál volt...az optimust úgy ismeri fel a gép, ha a beállításoknál a memória kezelőnél kipipálom a csak adattár opciót, majd ezután a telefon kezdőképernyőjén keresel olyat hogy értesítések és ott mutatja, hogy csatlakozás és rányomsz...keress valami hasonlókat hátha sikerül
2010. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha wifire vagy csatlakozva akkor egyértelmű h nem mobilnetet használsz így nem kerül pénzbe!!

Nem hiszem el h ennyi műszaki analfabéta ember van itt is hogy alapvető dolgokat nem tudnak:S:S

2011. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!