Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A cserekészüléket, amit...

A cserekészüléket, amit kaptam a Vodafontól szétrágta a kutyám. Milyen anyagi következményekkel jár a visszavétele?

Figyelt kérdés
Kaptam egy cserekészüléket a Vodafonetól és szerencsére az üzenetet is megkaptam, hogy visszavihetem, mivel kész lett a saját telefonom. De egyik nap anyukám jön be az udvarról, kezében a szétrágott cseretelefonnal. Az előlapján teljesen ott van minden egyes harapásnyom, a hátulját pedig több darabra sikerült összeszednie. A kisebb szívinfarktuson és agyvérzésen már túl vagyok és már csak a bátorság kell, hogy visszavigyem, de ha meglátom a telefont, hát valami visszafog. Nyilván anyagi kárról már beszélhetünk. kérdés... Szerintetek mennyi az annyi? :S
2010. dec. 15. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez egy érdekes kérdés, tekintve, hogy nem mondtad, meg hogy esetleg egy HTC desire a szóban forgó szétrágott készülék, vagy valami kártyáscsomagban is 10ezer kategória..
2010. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy kb. 2-3 éves motoroláról van szó
2010. dec. 15. 13:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Vodafone is szétrágva adja vissza a Te kagylódat! :D


Komolyba: szerintem ki kell fizetned. De hívd a 1270-et és kérdezd meg, az a legtutibb.

2010. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyilván ki kell fizetned, nem szórakozásból adták oda cserébe. MErt ilyen szempontból a te hibád, hogy a kutya szétrágta. Vagy csak az lehet nálam evidens, hogyha ilyen dolgokat nem rakok kutya által hozzáférhető helyre.
2010. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Közben előbányásztam a papírt, amit a készülék átvételekor alá kellett írni, és ott rajta van, hogy rongálás stb. esetén 15ezer +ÁFA-.- :S Így az ünnepek előtt ez nagyon hiányzott! :S

2010. dec. 15. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg pech. Viszont arra ügyelj, hogy ne egy új készülék árát fizettessék meg veled. Biztos van egy ilyen pontjuk, hogy mi van, ha az ügyfél mondjuk elveszti a telefont, s nem tudja visszaszolgáltatni, akkor mennyit kell fizetni. Ne aggódj szerintem, már nem tudsz mit csinálni. Máskor csak jobban vigyázz.
2010. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A papíron egy konkrét összeg van, na meg a plusz áfa, szóval nyilván annyi lesz... :-/
2010. dec. 15. 13:24
 8/10 anonim ***** válasza:

"Viszont arra ügyelj, hogy ne egy új készülék árát fizettessék meg veled."


Aláírt egy szerződést! Ugyan mire ügyeljen?

2010. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentjét már csak akkor láttam, mire én is elküldtem a hozzászólást.

Ebben az esetben sajnos nem tudsz mit tenni. 15+áfa

:(

2010. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
na és mi volt? nem usztad meg?
2011. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!