Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C3-as telefont szeretnék...

Nokia C3-as telefont szeretnék vásárolni de a t-mobile-nál csak szürkében van. Csak az a szín nem tetszik. Neten nem akarom megvenni. Tudtok mondani boltokat (euronics, mediamark) ahol megtudom venni kártyafüggetlenül?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 13:15
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Te már írtál is kettőt. Nettel mi a baj? Én is onnan, vagy tesómtól Angliából hozatok telefont.
2010. dec. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem tudom mekkora garancia van arra, hogyha netről rendelek

igen írtam kettőt, csak abban a kettőben pont nem lehet kapni.

de lehetséges, hogy net lesz belőle...mert úgy viszonylag olcsó így kártyafüggetlenül és van színválaszték

nem tudod, hogy kb hány nap alatt postázzák ha úgy rendelek?

2010. dec. 16. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
szia. ugyanebben a cipőben járok :) én aranyat szeretnék. a media marktban nézz szét. mind a 3szinben kapható, kártyafüggetlen :)
2010. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

most találtam a westendben egy boltot (new yorker mellett kell bemenni) van használt és új telefon is normális árban és kártyafüggetlenűl:)

2010. dec. 28. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!