Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt hallottam hogy pda-t jobb...

Azt hallottam hogy pda-t jobb ha peströl vesz az ember kártyafüggetlenül mint hogy bemenjen a t-mobileba mert ott gagyik vannak ez igaz?

Figyelt kérdés
szerintem mindenhol ugyanazok a telefonok vannak...miért lenne gagyi ha tmobileba veszem ?
2010. dec. 16. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a t-nél veszed, mire kifizeted többe kerül. Nem független. Ha neked így jó, akkor semmi gond.


Ha függetlent akarsz, akkor vagy megcsonálod magadnak (a kérdésedből ítélve nam ajánlatos), vagy szakemberrel csináltatod és árban ugyanott vagy (munkadíj).


A t-s bizonyos jogosultságokat korlátoz a készülékein, de ez a mezei felhasználókat nem érinti, csak a mániákus buherálókat.

2010. dec. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!