Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől van hogy olyan a telefon...

Mitől van hogy olyan a telefonomon a pénz, mintha magától menne le?

Figyelt kérdés

feltöltő kártyám van, djuice-os (régebben amikor megvettük akkor még pannon gsm volt, de azóta a djiuce kivált), nem tudom a tarifámat sem...

meg tudom nézni a valahogy hogy mi a tarifám, vagy hogy mire megy el a pénzem, úgy hogy nem megyek be személyesen a szolgáltatóhoz?

vagy ha bemegyek a szolgáltatóhoz akkor mit kéne vinnem? (pin kód?stb...)

UI.: csak mert hallotam hogy volt olyan akinek a tarifájába bele tartozott hogy 2000 forint nak maradna kell rajta de nem tudja elkölteni csak pl sms-ezésre :S


2010. dec. 19. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:

menj be. nem kell más csak az akinek a nevén van a tarifa.

Nem csinál véletlen valami adatforgalmat a telefonod? az tudja elcsepegtetni a pénzt

2010. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tarfia=telefonszám (reggel van :) )
2010. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az első válaszolótól kérdezem: ha pl apám nevén van a kártyám, akor ha én megyek be akkor nem adnak ki adatokat? :S

második válaszolótól kérdezve: a tarifa nem az amiben benne van az hogy mennyi az sms, mennyi a percdíj, meg ilyenek? mert a tarifát az lehet változtatni ( bár lehet hogy hülyeséget írtam )

és nem tudjátok hogy van e valami ilyen online ügyintézés amivel meg lehet nézni ilyen nyugta szerüen hogy mikor mennyi pénz ment le a kártyárol? vagy hogy mennyibe kerül az sms, percdíj, stb, ...

2010. dec. 19. 11:23
 4/6 A kérdező kommentje:
jah, amúgy köszi a válaszokat :D ez kimaradt az előzőből :D
2010. dec. 19. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát vagy tényleg nagyon pocsék a tarifacsomagod, ezt az ügyfélszolgálaton derítsd ki, nem esznek embert, nyugi, vagy netezel rajta, az nagyon viszi, vagy nem zárod le, és véletlen hívsz embereket (apám csinált ilyet néha anno XD) vagy csak nem figyelsz, és többet telúzol, mint kéne. :D Számold össze egy ideig.
2010. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem szoktam netezni (de 44ftvel is sikerült reggel xD) de az sms meg a hívásokat sajna nem tudom, az lehet hogy csak nekem kevés xD
2010. dec. 19. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!