Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy amíg van...

Miért van az, hogy amíg van pénz a telefonomon, hiába van wifi, a telefonról szedi le a pénzt?

Figyelt kérdés
Rákapcsolódok a wifire és amikor megnyitom a netet a telefonon elkezdi nyelni a pénzt úgyhogy csak akkor szoktam a wifit használni mikor már leszedte az összes pénzt, mit tudok tenni ez ellen? (Samsung Galaxy Mini a telefon és T-mobile-s vagyok)
2011. aug. 27. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Wifi-vel biztos nem nyeli a pénzt.

Valszeg egy idő után lekapcsolódik a wifi-ről és az adatforgalmat használja.


Fizess elő egy olcsó netcsomagra, ha dominos vagy.

Havi fix 590 ft, 30 mb adatforgalom, 30 mb elérése után se kell egy vasat sem fizetni, csak lekorlátozzák a net sebességét...


[link]


Megrendelése:

Telefonról küldessz egy sms-t a 1430 számra ezzel a szöveggel:


+GONETS

2011. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elsőnek ott a pont.


Nekem is erre van előfizetve, hogy ne 13 ft/10 kb legyen a díj ha kell valahol a mobilnet. Jobbára, kb 95%-ban wifiről használom...

2011. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Valami mix díjcsomagban vagyok előfizetéssel, de korlátozva van, hogy 3000ft-ig lehet 1 hónapban. Bekell mennem, hogy ezt tudjam használni vagy elküldöm az sms-t és működni fog? Meg nem teljesen vagyok képbe ilyen dolgok terén..:D
2011. aug. 27. 23:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet valahogy beállítani, hogy csak a wifit használja mindig?
2011. aug. 27. 23:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Havidíjas előfizetőknek is ugyanúgy kell ennél a díjcsomagnál:


[link]


Alul megrendelés díjmentes sms-ben

2011. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

mondjuk tiltsd le a netstartot és nem tud felcsatlakozni a netre, mert nincs aktív adatforgalmi díjcsomagod!


-netstart a 1430-ra

2011. aug. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
úgy értve, hogy wifin kívül, mással nem tud felcsatlakozni!
2011. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De, ha azt letiltom, akkor a 0.facebook se működik, nem?:D:/
2011. aug. 28. 00:15
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Vazz, fizess elő a GoNet S-re és nem lesz több soha amit fizetsz, mint 590 Ft havonta...


Ha letiltod az adatforgalmat persze, hogy nem lesz f@szbook se. Ezzel a csomaggal viszont nyugodtan hagyhatod bekapcsolva az adatforgalmat, nem lesz több, mint 590 ft, mert nincs túlforgalmazás. Ha eléred a keretet, csak lecsökkentik a net sebességét...

2011. aug. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"-netstart a 1430-ra"


Inkább


+GONETS az 1430-ra...


Mondjuk én is ezt a csomagot használom, ha véletlenül kell a mobilnet akkor legyen valami, de mégse a netstart horribilis árain...

2011. aug. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!